Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiek1979

Żona kolegi

Polecane posty

Gość misiek1979

Witam Wpadła mi w oko żona kolegi. Dla innych może i przecięta, ale mnie strasznie kręci. Ostatnio wpadły w moje ręce jej rozbierane fotki. I mnie trafiło całkowicie. Będąc ostatnio u nich na imprezie cały czas patrzyłem na jej tyłeczek i piersi. Co ma zrobić? Przestać się z nimi widywać? Przyznać się jej? Pozdrawiam misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sidewalker
Nienawidze Cie. Za te myśli. Nienawidze Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż kolego
albo bzykniesz tą panią i stracisz kolegę - bo to zwykle wychodzi szybko albo będziesz z tym żył -raczej polecam przejdzie ci to daj sobie z nią spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk VIII
Jest więcej opcji, moze sie też stać tak że bzykniesz ją razem z kolegą, na dwie dziurki i potem problem ewentualny będą już mieli tylkko oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek
A ja właśnie pukam żonkę kolegi i jest nam razem dobrze... Ona też tego chce, więc nie widzę problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek
żeby było śmiesznie pukam też kolegę w tajemnicy przed żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
faceci to mendy!. a ja Ci zycze ,zeby twoj kolega jakims cudem sie dowiedzial i skopal Ci gebe gnojku! miej honor i perzestan sie z nimi widywac osobiscie mam podobny problem...a raczej ma go moj facet . on jest starszy ode mnie o 13 lat , ma kolegow w swoim wieku ktorzy sa mna zachwyceni...ogladaja razem za jego plecami moje zdjecia na nk, obgaduja mnie, mowia ,ze nie dosc ,ze atrakcyjna to jeszcze madra, ze maja na mnie ochote ( wiem to ,bo jeden z tych kolegow mi sie przyznal). kazdy z osobna proponowal mi spotkanie! oczywiscie powiedzialam o wszystkim mojemu facetowi.powiedzial, ze sie wcale im nie dziwi ,ale juz nie chce sie z nimi w mojej obecnosci spotykac. urosl w piorka ,ze to on mnie ma ale do kumpli nabral dystansu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rg
kolego jua tez mam taki problem tylko ja jestem żoną a on kolega męża i mi sie narzuca a ja choc bym chcialła skok w bok to sie boje że wyjdzie na jaw i będzie koniec mojego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×