Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iskierka888

pomocy! zaufać?

Polecane posty

Gość iskierka888

zacznę od tego żę jestem z chłopakiem przeszło 2,5 roku.na początku ja nie chciałam do niego jechać - wstydziłąm się. potem jak już mi przeszło on nie chciał żebym przyjechała. nie rozumiałam tego w końcu pomyślałam że się mnie wstydzi. załąmałam się i mu to powiedziałąm. Tłumaczył że to niew tak że on chce tego ale tak jakoś wychodzi i że żadna dziewczyna do niego nie przycodziła wcześniej i to dlatego. Z tą dziewczyna mnie to wrecz ździwiło bo wiedziałąm że wcześniej był z 2 dość dłudo ale co mi do tego. w końcu pojechałam do niego po ok pół roku po tej rozmowie a w sumie po2 latach naszego związku.wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że z tym czy była czy nie nie zaczął kręcić raz mówił że byłąpotem że nie. Zaczeło mnie to wkurzać i powiedziałam że to owszem nie moja sprawa ale chciałabym wiedzieć jak było bo nie chce między nami żednych kłamstw niedomówień. Przyżnał że mam rację i Powiedział żę nie była żądna u niego. potem przez przypadek SAM powiedział żę byłai sięwkurzyłam i popłakałam. bo on mnie okłamujei nie wiedziałąm czy mu wierzyć. Wtedy spytałąm się zapłakana dlaczego mnie kłamie i bawi moimi uczućiami i zaufaniem. on powiedział że tylko chciał sprawdzić moją reakcję i że nie była przepraszał mówił że nie będzie a tu jednak... później ggadałam z jego kuzynką i wydało si e że jego była była z jagfo wioski i bywałą u niego. i teraz się załamałam. nie wiem co myśleć wiem że do błachostka ale mi chodzi o to okłamywanie mnie prosto w oczy mówienie żę kocha nie będzie mnie krzywdził, okłamywał a przy tym kłamstwo mimo że wiedział że za kolejne kłamstwo zer4wę z nim. boję się że tak stale będzie? co robić poradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×