Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniciulka

pomózcie prosze- klopocik z ubrankiem

Polecane posty

dzis jest taka sliczna sloneczn pogoda i zastanawiam sie w co ubrac 3-miesieczniaka. powiedzcie mi jak chlopu na miedzy co po kolei zalozylybyscie w taka pogode jak dzis na spacerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES INFANTYLNA INDIOTKA
Ale masz problemy!!! Cos strasznego. nie wiesz w co dziecko ubrac!!!! Ojeju jeju kłobocik z ubrankiem. Straszniutki problemik masz kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
to wszystko zalezy od tego co masz:) bo jeśli masz: - kombinezonik nie za ciep ly tylko taki wioseeny (np. z disneya takie są) to pod to bym ubrała body z krótkim rękawem, na to pajacyka dość ciepłego i ten kombinezonik, plus czapeczka ale już taka lżejsza, ale nie za cienka. no i szaliczek jakiś cienszy - jeśli nie masz kombinezoniku to: body z krótkim rękawe, śpioszki ciepłe, na to jakiś bardzo ciepły komplecik, spodenki i bluza, ale naprawdę cieple w obu przypadkach kocyk na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwffkaaa
zapamiętaj raz na zawsze- takiemu maluchowi ubieramy zawsze jedna warstwę więcej niz dorosłemu, nie przegrzejesz go i nie zmarznie, do tego lekki spiworek czy kocyk w wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes infantylna idiotka- ojejku ale to chyba Ty masz tez z czyms klopocik skoro nie masz nic lepszego do roboty tylko tu piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamaaaaa
o bosze ja tez mam 3 miesieczniaka i mam 23 lata a jakos wiem jak dziecko ubrac:O bosze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES INFANTYLNA INDIOTKA
aniciulka Ja nie mam takich kłopocików jak ty, bo chodze do pracy, a nie robie za kure domową, jak ty! A co do tego kłopociku to rzeczywiście problemik straszniutki. Nie złościuniaj się, bo się spociuniasz. JETSEŚ ŻAŁOSNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie mam takich kłopocików jak ty, bo chodze do pracy, a nie robie za kure domową, jak ty!" i przez to jesteś od kogoś lepsza? poziom twoich wypowiedzi świadczy o czymś innym ale co, zły dzień w pracy i trzeba się na kimś wyżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body na ramiaczka body na długi reka rajstopki bluzeczka bawełniana nie zaciepła dresik polarowy kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko faktycznie wielki problem bo ktos chce sie poradzic...nie mam nikogo bliskiego przy sobie,to moje pierwsze dziecko i wole zapytac o rade bo moze akurat ubiore wedlug mnie ok a lepiej byloby inaczej. doswiadczone mamy (nie generalizuje ale w wiekszosci) moga miec ciut lepsze wyczucie, ot i cala filozofia. chyba po to forum zeby pytac nawet o drobnostki a nie zakladac setny topik pod tytulem \'\'czy mozliwe ze jestem w ciazy\'\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×