Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
proszę o radę
Przez
Gość tulipanek.., w Rozwodnicy, "eks", wdowy/wdowcy
Polecane posty
-
Popularne
-
- 19 odpowiedzi
- 294 wyświetleń
-
Bez afer ta partia po prostu nie jest w stanie funkcjonować - afery, przewały, korupcja, nepotyzm - oni to po prostu mają we krwi.
Przez +RC+, w Życie uczuciowe
- 27 odpowiedzi
- 336 wyświetleń
-
