Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Proces przebiegunowania planety rozpoczął się.

Polecane posty

Z najnowszych badań wynika że rozpoczął się proces przebiegunowania Ziemi - proces zamiany biegunów magnetycznych naszej planety. Co więcej, w ciągu ostatnich 150 lat pole magnetyczne Ziemi - chroniące powierzchnię Ziemi przed wiatrem słonecznym - osłabło o 10%. W tej sytuacji należy oczekiwać narastających zakłóceń w działaniu systemów nawigacyjnych, wzrostów temperatur, coraz częstszych przypadków występowania nowotworów skóry oraz szybkiego zmniejszania się zasobów wody pitnej. Proces przebiegunowania prawdopodobnie zakończy się przed rokiem 2012. Z Onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy co
że mam se porobić zapasy wody do picia? Lecę po mineralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis kumpel z pracy załatwił :O kazał mi modebrac melona ze sklepu :O warzywnego 😭 a ja tam poszła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe ale riposta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest żart. W ostatnim czasie niedźwiedzie polarne zaczęły migrować na południe, a z kolei populacje pingwinów zaczęły przemieszczać się na północ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kaczki ida na wschod
jaki z tego wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie juz przechodziły
a póki co to palma kokosowa wyrosła, co też w naszym klimacie się nie zdarzało, a po opolszczyżnie dzikie koty (Lampart, jaguar?)latają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedzie polarne i pingwiny to tylko przykłady. Dezorientacja jest widoczna w przypadku wielu gatunków zwierząt, a także w przypadku ludzi. Przebiegunowanie wynika ze zmian zachodzących w jądrze naszej planety, a konkretnie z zawirowań do jakich dochodzi w strefie w której jądro wewnętrzne ściera się z jądrem zewnętrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jądra zmieniły spin i chooj mi się odchyla w lewo, zamiast tak jak zwykle w prawo :( co robić? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×