Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Co myślicie na temat Angeliny Jolie ?

Polecane posty

Gość a jaka jest Twoja opinia
nigdy nie masz swojej, a przynajmniej jej nie przedstawiasz Twoja bytnośc na forum polega na cytowaniu czyichś wypowiedzi z netu oraz pytań forumowiczów na ten temat może wykrzeszesz coś z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoją opinię na temat madame Jolie ale nie chcę jej przedstawiać "na dzień dobry" aby nie sugerować wam odpowiedzi na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
Idiotka, dzieciorób, brzydka, sztuczna i plastikowa z wielkimi warami i pustym łbem, anorektyczka. Nie lubię jej wiec nie jestem obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to tzw sranie w banie
siusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Jednym może się podobać innym nie podobać, ale moim zdaniem ma w sobie dużo wdzięku i seksapilu. Możliwe, że postrzegam ją tak przez pryzmat filmów, w których grała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jestem pod wrażeniem Angeliny Jolie. Jest piękna (Amerykanka z domieszką krwii Indian z plemienia Irokezów), jest dobrą aktorką, dobrze zarabia, wychowuje sześcioro dzieci, angażuje się w organizowane przez ONZ akcje humanitarne w Azji i Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Kiedyś była moim numerem jeden wsród aktorem,ale od kilku lat obstajejuż tylko przy Bellucci i Adjani ;) Elektryzująca była kilka kilogramów temu,wytatuowana łobuziara.Piękna została,ale dla mnie trochę straciła urok.Ale to co robi-jak najbardziej pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadniczo chooj jej w doope, nie obchodzi mnie. Choć nie dał bym sobie rękawa urwać gdyby mnie w tym celu sięgnęła za koszulę do sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×