Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liluniae

tabletki anty i antybiotyk

Polecane posty

hej! mam takie pytanie. czy któraś z Was miała upławy brązowe podczas stosowania antybiotyków? jednoczesnie biorac tabletki anty. mnie ginekolog przepisala yaz (moje pierwsze w zyciu tabletki) i od razu po dwoch tygodniach antybiotyk na nadzerke. dzisiaj zauwazylam takie lekkie minimalne brazowe uplawy. czy to wina antybiotyku?z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkaaaaaaaaa
Leczysz sie i to naturalny objaw:-).Łykaj priobriotyk zeby uniknac zakarzenia grzybiczego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkaaaaaaaaa
na zdrówko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyp ile on bierze
ja bralam ostatnio cipropol(antybiotyk) i biora anty od paru lat i tez mialam takie brazowe plamienia, co prawda po skonczeniu antybiotyku,ale mysle ze to normalne:) a ktore to twoje opakowanie tabletek anty? bo przy nich tez na poczatku zdarzaja sie plamienia tak bez powodu nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje pierwsze w zyciu tabletki anty i pierwsze opakowanie. biore juz 3 tydzien. odkad biore ten antybiotyk tak mam czyli od tygodnia. po prostu nigdy nie mialam takich uplawow i mnie to troche zmartwilo. dzieki ze jestescie na tym forum. zawsze uspokoicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
tylko że to może być albo spowodowane tym że to pierwsze opakowanie albo że z powodu antybiotyków mają osłabione działanie - więc zabezpieczajcie się dodatkowo do 7 dni po skończeniu antybiotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×