Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamapracująca

Powrót do pracy po ciaży

Polecane posty

Gość Mamapracująca

Witam wszystkie młode mamy:) z województwa Łódzkiego!!! Jest program który pomoże Wam powrócic na rynek pracy, po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci. Kobiety, uczestniczące w projekcie wezmą udział w szkoleniach z zakresu promocji zdrowia, edukacji alternatywnej, psychoedukacji. Ponadto, w ramach projektu uczestniczki wezmą udział w warsztatach oraz skorzystają z konsultacji z doradztwa zawodowego. Na tym nie koniec, później czeka Was– osoby coacha, który pomoże zdobytą wiedzę wykorzystać w „prawdziwym życiu”, zainicjowane zmiany „przekuć” w nawyk, będzie motywować i wspierać uczestniczki w odnalezieniu własnego miejsca na rynku pracy. Program wymaga od uczestniczek, minimum wykształcenia średniego (oraz motywacji do podjęcia pracy ). Projekt jest realizowany w dwóch edycjach szkoleń: Projekt jest realizowany w dwóch edycjach szkoleń: I edycja 01.05.2009-30.09.2009 II edycja 01.10.2009-29.02.2010 każda edycja kończy się coachingiem W ramach projektu oferowane jest: –240 godzin szkoleń (szkolenia odbywają się w Łodzi) –doradztwo –coaching –zwrot kosztów dojazdu –zwrot kosztów opieki nad dzieckiem –stypendia motywacyjne Reszta informacji będzie na stronie www.mamakreatywna.pl. Strona jednak ruszy z małym opóźnieniem tak, więc na razie służę pomocą, aby udzielić resztę informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorilla
Jaki jest program planowany w tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapracujaca
Stronka juz działa więc wszystko jest dostępne na www.mamakreatywna.pl Co sądzicie o tm programie?? Uważacie że może byc wam przydatny? PROGRAM SZKOLEŃ Program obejmuje łącznie 240 godzin szkoleń, z czego 90 godzin to zajęcia teoretyczne i150 godzin warsztatów. Szkolenia kończą się sprawdzeniem, zdobytych w ich trakcie wiadomości. Zajęcia są podzielone na cztery działy: 1.psychologia i pedagogika –podstawy wychowania –psychologia i pedagogika rozwojowa –psychoedukacja –2. promocja zdrowia –profilaktyka uzależnień –zdrowe odżywianie –higiena człowieka 3.doradztwo zawodowe 4.metodyka pisania konspektów i ofert edukacyjnych 5 edukacja alternatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorilla
wyglada fajnie... mam maly problem bo mam juz cos innego zaplanowanego na ta date ale mam nadzieje ze uda mi sie zmienic plany zeby moc wziasc udzial... 3majcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapracujaca
I jak dorilla? dasz rade?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi300
Tak... po rpostu odwolalam tamta sprawe. takiej szansy jak tutaj moge juz nie miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorilla
Tak dla pewnosci chcialam spytac bo mam dwie kolezanki ktore mysle ze chetnie my sie zglosily ale one są ze Zierza czy mogą aplikowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapracujaca
Mogą:) Program jest dla wszystkich mam z woj. Łódzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapracujaca
Termin rekrutacji pprzedluzony wiec wielka szansa dla mam ktore baly sie ze nie zdaza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj znaleźć coś zdalnego pracując w domu, wejdź na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, które mogą Tobie przypasować, warto spróbować ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×