Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajacy rly

Takie pytanie do pan

Polecane posty

Gość Pytajacy rly

Czy ktoras z was chciala by miec faceta mundurowego? ( zolnierza ) powiedzcie swoje zdanie na ten temat dlaczego tak a czemu nie bo sam sie nie dlugo udaje na zawodowego i mam dziwne wrazenie ze kobiety raczej za takim typem nie szaleja i bedzie mi ciezko znalezc dziewczyne przez to, wiec jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest wprost odwotnie
tylko nie stań się byle trepem a jeszcze taki np. pilot f-16 ale sie rozmazylam komandos albo ci na misji tylko właśnie ten strach o życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
nie bo nie chcialabym miec tyrana w domu - a tak z reguly bywa z zolnierzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
Meaaa wlasnie jest tak ze zolnierz ma duzo wolnego + dodatkowe dni za sluzby ktore tez sa platne w ciagu roku mialem pare miesiecy wolnego ( za nagrody itp. ) w dodatku zarabiam okolo 3000 zl jako starszy szeregowy + mam mieszkanie za friko i inne rzeczy ktore wojsko mi oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
she83 mozna tak powiedziec nie ktorzy maja jobla ale wystarczy miec do tego silna psychike by nie stac sie jak ty mowisz ''tyranem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
Do Jest wprost odwrotnie. No wlasnie jest z tym problem jak bym jechal na misje, walki czy smierci sie nie boje jedynie konsekwencji jej ze moglbym zostawic rodzine ale kto mowi ze musze jechac na misje? :) Wiekszosc jedzi z takiego powodu ze dobrze placa za to jak narazie dzieki wam za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turpizm
Zawsze chciałam i mam. I naprawdę nie rozumiem tych tekstów o tyranach, utarł się stereotyp i każdy wpycha do jednego wora. "ze kobiety raczej za takim typem nie szaleja" Nie żartuj, mam dwie córki, jedna jest żoną pilota, druga żołnierza. Trzeba dobrze szukać, w końcu za mundurem panny sznurem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turpizm
Właściwie z mojego tekstu wyszło, że pilot to nie żołnierz. Ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa grudniowa
jak nie znajdziesz kobiety, to ja jestem zawsze chętna i napalona na każdego mundurowca, polecam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł noł
byłam z mundurowym nie dziękuje "trepom" mówimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy. czy byłby "mundurowy" w pracy czy "mundurowy"na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
Do turpizm az milo przeczytac jedno pozytywne odp :D bo jak narazie to tutejsze niewiasty wieszaja psy na wojskowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongolka
a mi to bardzo odpowiada:D mój chłopak jest mundurowym:D i jak widzę go w mundurze to koniec ze mną opanować się nie mogę!!:D dla mnie to oznaka męskości... a co do wyjazdu na wojne...to jeżeli już wybuchnie(oby nie) jedzie każdy facet, który był kiedyś we wojsku:D nawet zapasieni informatycy ;p mundurowi górą uhuhuhuhuhu!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
moj maz jest zawodowym i nie jest tyranem, ma duzo wolnych dni i ogolnie lekka robote. PYTAJACY, naprawde arabiasz 3 tys?? a jaki stopien dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
qquurka czytaj 6 post od gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
z tego co wiem starszy zawodowy ma niewiele ponad 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
wczesniej starszy szeregowy mial 2350 czy jakos tak teraz ma 2550 no i dochodza + premie jak pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy rly
malrycy przecierz pisze ze okolo 3000 czemu wy nie potraficie czytac z zrozumieniem? debile tu siedza czy jak?? nie raz wyciagne 3000 a nie raz mniej wszystko zalezy od nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
no wiesz, moj jest starszym szeregowym nadterminowym i zarabia 2050, mowil mi ze starszy szeregowy ma tylko 50 zl wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×