Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rising sun

no cholera musze to powiedziec!!!! jestem z facetem idealnym!!!

Polecane posty

Gość rising sun

i zaczynam wpadac w panike ze go strace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuzasadniona paranoja
skad ja to znam! :( zamaist sie cieszyc to na zapas mysle ze nie ma z czego bo i tak nam nie wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklll
i tak pewnego dnia cię oleje nie przejmuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
hehe coz jesli mnie oleje pozbieram sie do kupy i bede zyla dalej ale co to bedzie za zycie;-P on naprawde jest idealny a przynajmniej lezy bardzo blisko idealu:) jest czuly a jednoczesnie cholernie meski, inteligentny, zabawny, cholernie meski;-P szarmancki, to akurat dla mnie bardzo wazne bo uwielbiam dobrze wychowanych facetow:-) a do tego jest cholernie meski! w dodatku jest przystojny i pieknie zbudowany! no i nie wiem czy wspominalam al;e jest meski! problem polega na tym, ze nie ja jedna mam oczy i panny sie do niego kleja niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
wymień zatem oznaki tej idealności, no i musisz jeszcze wykazać, żeś trzeźwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
i jak długo go właściwie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklll
ale sranie w banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby był idealny to byś się nie bała żę go stracisz bo ideał przecierz cie kocha do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
znamy sie 9 miesiecy. nie wiem czy to dlugo czy krotko ale mnie wystarczylo zeby zupelnie stracic dla niego glowe:) mowisz ze ideal kocha do konca zycia- pewnie tak, pewnie kocha do konca zycia swoja idealna wybranke. ja boje sie ze nia nie jestem to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklll
gościówa wpada w panikę, bo na faceta oczkują lepsze laski niż ona jej men zrobi odpowiednie rozeznianie, wyciagnie bilans związku i będzie po ptokach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
co wiesz o jego przeszłości? znasz rodzinę? facet może wyglądać na idealnego, ale jak mamuśka wkroczy do akcji, to... ;) nie wiadomo co bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
hjkll mniejwiecej jest dokladnie tak jak mowisz- oczekuja na niego laski lepsze niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
o jego przeszlosci wiem sporo, zarowno tych dobrych jak i gorszych rzeczy:-) zapoznal mnie ze swoimi znajomymi, a jego znajomi podzielili sie ze mna opowiesciami na temat mojego idealu:) rodziny jeszcze nie poznalam ale jego rodzina chce mnie poznac wiec w przyszlym tygodniu ide na oficjalne zapoznani;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklll
no dobra - a teraz na poważnie:P czemu uważasz, że czekają na niego lepsze niż Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
ania dzieki:-D az mnie roznosi ze szczescia!!! sposob w jaki mnie traktuje... jak traktuja mnie jego znajomi... mam za soba kilka zwiazkow ale ten jest najcudowniejszy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
hjkll mowiac powaznie to obaw mam kilka. przedewszystkim on jest obcokrajowcem a wlasciwie to nie to ja jestem obcokrajowcem w jego kraju;-) boje sie ze w koncu bariera jezykowa da o sobie znac. inna problem tkwi w tym, ze jestem tak srednio kobieca;-) nie cierpie nosic sukienek spodnic szpilek a wiem, ze moj ideal lubi takie opakowanie i takich opakowan wokol niego kreci sie wiecej niz bym sobie zyczyla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
jeb dzieki Ci kochana za te slowa!!!!! i gratuluje udanego zwiazku!!! faktycznie boje sie ze w pewnym momencie moze mi odbic ale ciezko mi nie myslec o tym, ze moglabym stracic kogos takiego jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
gdy mowilam idealny mialm na mysli idealny dla mnie:-P subiektywnie rzecz ujmujac jest niesamowity!!! wiem, ze to meczace ale jestem tak cholernie szczesliwa:-) staram sie, zeby byl szczesliwy, oczywiscie nie w sposob upodlajaco-podlizujacy byleby tylko go przy sobie zatrzymac, ale staram sie byc dla niego przyjaciolka partnerka i kochanka, co wiecej moge zrobic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowy zjazd
ja tez mialam ideala ale sie okazalo, ze ten moj ideal pozamna ma jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9miesiecy
go znasz i po tak krótkim czasie cos takiego deklarujesz,hahah naiwna dziołcha i tyle! Nie chwal dnia przed zachodem słonca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro idealny to napewno mój wiec oddawaj :P nie ma idealnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jak but jesteś
skoro tak mowisz. Jeszcze po dupie w zyciu dostaniesz od niego. NA 100% NIESTETY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
ale tak szczerze to czemu sadzicie ze jeszcze dostane po dupie? nie moze byc faktycznie tak, ze facet jest poprostu swietny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jak but jesteś
hahahaaha........ zobaczysz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
coz najwyzej sie zawiode;-) na chwile obecna i przez ostatnie miesiace i tak jest cholernie szczesliwa;-P i poki nic nie zxapowiada zmian bede sie cieszyc moim mezczyzna idealnym;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja nie twierdze, że Ci się dostanie po dupie, ale nie ma ludzi idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
i dzis tez cholera byl idealny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×