Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rising sun

no cholera musze to powiedziec!!!! jestem z facetem idealnym!!!

Polecane posty

\"Nie oddawać się w 100%\" Chcesz powiedzieć, że w USC zamiast \"świadoma praw i obowiązków\" powiesz \"prawie świadoma niektórych praw i ciekawszych obowiązków\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
beso a jaki masz plan na odzyskanie go? dlugo jestescie po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy źle to zrozumiałeś..ja rzucialam wszystko dla faceta..zerwałam wszystkie kontakty..znajomosci..był tylko on..i dostałam po dupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rising sun..ponad tydzien.. znam go na wylot..wiem co lubi..mysle ze wiem jak go podejsc..ciężko bedzie, ale wierze że uda mi się to..a nastepnie wszystko zmienię..całe podejscie moje do pojecia "zwiazek dwojga ludzi"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
ale on teraz ma inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jej nie ma..ale kandydatka jest..znają sie praktycznie od momentu naszego rostania..takze..nie mam pojecia co z tego wszystkiego wyjdzie.. nie mam też nic do stracenia..nie szkodzi mi spróbowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
jasne ze tak! zwlaszcza jesli faktycznie jest tym Twoim idealem:) mnie az sciska w zoladku na sama mysl, ze mielibysmy sie rozstac a nie jestesmy ze soba tak dlugo jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
mala mi a Twoj czemu jest idealny?:) no wlasnie dziewczyny co czyni waszych facetow idealnymi?:) ja cechyb mojego juz wymienilam choc z kazdym dniem dochodza nowe zalety wiec pewnie jeszcze cos dopisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jednym ze sposobów u mojego byłoby "przez żołądek do serca"..musze pogrzebać w necie i czegoś poszukac..może zacznę od tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
to fakt dobra kuchnia i dobry seks dwie rzeczy ktore zwracaja uwage faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z seksem będze trudniej..no ale może troszke go pokuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
podkus podkus:) i dobrze jest robic wrazenie kobiety srednio zainteresowanej:) wiem, ze to nie jest popularne stwierdzenie ale zauwazylam, ze faceci latwiej zblizaja sie do swoich bylych gdy te nie zachowuja sie jak zbite psy laknace laski swego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
wiesz nie jestem ekspertem zeby Ci doradzac mnie chyba intuicja podpowiadalaby zeby na spotkaniu smiac sie jak najwiecej i sprawiac wrazenie osoby szczesliwej mimo iz serce brodzi:) jakis ladny kobiecy stroj ale tez nie prowoujacy zeby nie wyjsc na desperatke:) i chyba za nic nie dalabym do zrozumienia ze chodzi o odzyskanie go, bardziej, ze niby chce po tylu latach po rozstaniu zachowac cieple stosunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
wczoraj powiedzial, ze mnie kocha, ze zbieral sie od tygodnia zeby mi o tym powiedziec:D mam nadzieje, ze juz zawsze bedziemy razem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
i wciaz uwazam, ze jest idealny:D teraz doszla do jego idealnych cech odwaga:) dzielnie staje w obronie kolegow a gdy jest ciemna a ja cos zauwaze za oknem idzie i sprawdza a nie czai sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
skoro wpadasz w panike to znaczy ze masz jakis problem ze soba, brak ci pewnosci siebie, ufnosci w niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
wiem, ale to chyba normalne na poczatku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kasai
raczej nie , prawdziwa kobieta powinna czuc sie kobieta i byc tego pewna, nawet gdy cos ci brakuje to nie daj tego po sobie poznac i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
dziekuje:) staram sie zachowywac normalnie ale czasem jak durna wypale cos o tym, ze nasz zwiaek pewnie nie potrwa dlugo bo znajdzie sovbie lepsza. durna durna durna!!! musze przestac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×