Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga O.893

Zdrada-jak ją przeżyłyście?

Polecane posty

Gość Olga O.893

Jak przezyłyście fakt żę zdradziłyscie własnych mężów? CZy da się dalej żyć nie myśląc o tym drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradziłam i nie żałuję -mój mąż się zmienił na lepsze zaczoł okazywać uczucia ale niestety mineło 2 lata z nowu robi sie hujnia -a czy myślę o tamtym pewnie że tak przecież go kochałam i tak bardzo skrzywdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga O.893
Ja tydzień temu zdradziłam. Czuje sie fatalnie. KOcham męża, ale pociąga mnie ten drugi. Nie moge się mu oprzec. Nie wiem czy jest sens to ciagnac.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1491
Zdradziłam. Myślę o tym drugim ale coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tym właśnie różnią się
kobiety od facetów, że nie potrafią oddzielić seksu od uczuć. Jak seks to razem z zaangażowaniem się uczuciowo.Widocznie tak macie zakodowane na swoich twardych dyskach.Ale przecież można się tego nauczyć (np.prostytutki) a wtedy, nie będzie takich dylematów jak : " zdradziłam, i o nim ciągle myślę ". Spróbujcie podejść do tego w ten sposób : zdradziłam, bo mialam ochotę na seks z kimś innym, albo : zdradziłam, i był to jednorazowy ewenement.I to tyle.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet.
co trzecia mężatka zdradza/zdradziła swojego męża więc w czym problem? korzystaj z życia i nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznawac
Jak sie ciesze ze powstal takie temat. Zdradzilam meza. Pod kazdym wzgledem. Zakochalam sie. Byl seks. Powiedzialam mu -wiem egoistyczne. Nie powiedzialam mu jednak by uciszyc swoje sumienie ale z innych wzgledow. Wie od czterech dni. Postanowil dac mi druga szanse bo jak mowi bardzo mnie kocha. Oboje nie wiemy jak to sie skonczy, czy bedziemy w stanie dalej razem zyc. Nie moge patrzec na jego bol. Wiem ze zasluguje na swoja kare. Wiem, ze on umiera z bolu. Jego zycie sie zalamalo. Sama nie uwierzylabym,ze mogelabym to mu zrobic. Nie pytajcie dlaczego tak sie stalo. Jestem pewna,ze nikt kto tego nie przezyl nie jest w stanie zrozumiec. Ja bym nie zrozumiala. Teraz nie moge sie ogarnac. Gonitwa mysli w glowie. Bol fizyczny. Mam ochote sie obudzic i uwierzyc ze to tylko zly sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullkaaaa25
hmm....trudny temat. dotyczy tez zdrad w drugą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
Olga- w czym ten nowy facet jest lepszy od Twojego męża? CZego Ci brakuje w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznawac
anulka tego nie ocenia sie w sensie w czym on byl lepszy od meza. Pewnie w niczym. A ze w malzenstwie brakowalo mi wielu spraw to jest jasne. Bylo tysiace nic nie dajacych rozmow. Maz teraz mowi, ze skoro te rozmowy nic nie dawaly to moglam sie wyprowadzic w akcie desperacji, moze on by zrozumial jak mi zle. Tylko, ze wtedy myslalam, ze moze wszyscy tak zyja i trudno ja tez tak bede. Ale poznalam GO i wszystko sie zmienilo. Zawsze w zyciu mialam wszystko bardzo rozsadnie zplanowane i poukladane a tu pozwolilam sie poniesc emocjom. Nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierniejsza niż potrzeba
Moja zdrada była odpowiedzią na zdradę męża. Chciałam, żeby ktoś mnie pożadał. Mąż zdradził mnie kolejny raz. Odpowiedziałm tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze tak trzymaj
pilnuj tylko żeby był zawsze remis, nikt nie będzie miał pretensji, że ktoś miał więcej, a ktoś mniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowa 30
KOcham męża, ale pociąga mnie ten drugi. Nie moge się mu oprzec. Nie wiem czy jest sens to ciagnac.?? zastanów się dobrze, bo to wciąga, u mnie miał być tylko 1 raz, a było juz....kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rocznikowa 30
miał być 1 raz a jest już kilka. Oznacza to jakbyś zaczęła myśleć peezdą, niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×