Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andzia-okularnica

Przemoc domowa

Polecane posty

Hejka Mam problem. Wczoraj prosiłam swojego faceta, żeby poszedł z naszym maluszkiem na spacer bo była ładna pogoda. Powiedział ,że mu się nie chce i że chce oglądać BrzydULĘ. Powiedziałam, że jeśli z Małym nie pójdzie, to nie pozwolę oglądać telewizora. Następnie go wyłączyłam; on znów włączył a ja znów wyłączyłam. Po paru takich RAZACH ścisnął mnie mocno , bardzo mocno za kark, tak że się popłakałam. Bardzo bolało. Powiedzcie mi kto powinien przeprosić, bo on upiera się, że nie zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaallalalalaallalalalalalala
nie wolno ludzi zmuszac do niczego.co by sie stalo jakby poszedl po filmie?jak mozna komus cos kazac!co on?dziecko?glupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemoc nie ma żadnego usprawiedliwienia....a juz na pewno nie takie, że chciałaś żeby z dzieckiem na spacer wyszedł a on wolał głupi serial oglądać!! Zdecydowanie on powinien przeprosić i gęsto się tłumaczyć. Ja bym tak łatwo mężowi nie odpuściła w takiej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
on i tylko on, nie ma prawa cie krzywdzic jak nie przeprosi to sie zastanow czy chcesz z nim byc bpo sytuacja moze sie powtorzyc jak on nie widzi w tym nic zlego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×