Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lusesita de Milagros Dolores

początek końca... nie chcę się do niego przeprowadzić

Polecane posty

Gość do autorki....................
chyba sie pani nieco odmaladza na tym forum :P ma pani z pewnoscia wiecej lat bo przeciez studiujaca corka nie moze miec 19 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbkj
moze miec 19 lat, ja miałam 19 jak zaczynałam studia a w tym miesiacu kopnie mi 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores: a ty fot na forum nie pokazywalas kiedys? co do problemu, pewnie bedzie z toba do poki nie znajdzie sobie innej :) pocieszajaca mysl prawda?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjikikik
masz 38 lat i studętkę w domu ???????????to ile ona ma lat ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lvcszffgvbn
mnjikikik :-) a co Cie dziwi w tym,ze autorka ma 38 lat i ma 19 letnia corke?Po prostu wczesnie corke urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, konflikt interesow... a moze jakbys z nim "pomieszkiwala" od czasu do czasu, a czasem u siebie? Moze to glupi pomysl, ale jak tu isc na kompromis w takiej sytuacji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita, rozumiem Twoją niechęć do wspólnego zamieszkania. I to bardziej, niż Ci się wydaje :classic_cool: Ale rozumiem też Twojego partnera. Może jest tak, że chciałby Ci dawać buziaka na dobranoc? A rano otwierać oczy i mówić "dzień dobry kochanie, jak spałaś"? Może nie chce żebyś pomyślała, że jesteś dla niego tylko zabawką seksualną, może chce Ci pokazać jak ważna jesteś dla niego. Może chce stabilizacji? Może w ten trochę pokrętny sposób chce przekazać, że jest tylko Twój i chce, żebyś ty była tylko jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze - masz 43 lata? Nawet jeśli tak, to na dlaczego osądzasz innych w taki właśnie sposób? Bo jeśli tylko na podstawie własnej wizji świata, to trochę mało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoooooooooooo
mam 39 lat i studenta syna;)) po rozwodzie spotkalam kogos i po 5 latach ,zamieszkalismy razem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×