Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewidocznaaaa

co znaczy jak sie tak facet zachowuje?

Polecane posty

Gość niewidocznaaaa

Co oznacza takie zachowanie faceta? W moim towarzystwie sie czerwieni, jest zdenerwowany, na moje proby nawiazania rozmowy nie reaguje, tzn gada jakos tak .. sztywno i nic z tego nie wychodzi, chcialam do niego podbijac ale chyba powinnam dac se siana? :O a w ogole to dzis jest piekny dzien, wszyscy znajomi wyjechali gdzies np nad jezioro, a ja siedze w domu i mam dola :( dzieki ze moglam sie wygadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy że jest prawiczkiem
koniotłukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidocznaaaa
on ma dziecko z poprzedniego zwiazku..... jesli to jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahihihi
po prostu jest wystraszony bo za bardzo mu sie podobasz :-) wyciagnij go gdzies sam na sam i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidocznaaaa
spadaj z tymi pisankami 😡 jak moge mu sie podobac jak on tak sie zachowuje? :( chcialam porozmawiac, zagadac tak swobodnie a ten tylko wymamrotal cos i po rozmowie :( nie chce sie narzucac mu, przyznaje ze mi sie cholernie podoba ;) wiele razy spotkalam jego wzrok jak sie na mnie patrzyl ( a ja na niego) to wtedy ucieka wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidocznaaaa
Nie lubi ciebie, czerwieni się ze złości i nie ma ochoty na rozmowę, więc tylko odburkuje tego sie obawiam 😭 😭 😭 czytalam tu na kafe :P ze jak facetowi sie kobieta podoba to on bedzie o nia zabiegal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba pół świata, ale o nią nie zabiegam. Podobać a lubić czy liczyć na związek to przynajmniej u mnie zupełnie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidocznaaaa
no to ja juz sama nie wiem, dac mu spokoj ? nie chce robic z siebie idiotki narzucajac sie mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvv
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×