Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zimna_ryba

Dlaczego nie potrafie sie do niego przytulic?? Czy to moja wina?

Polecane posty

Mój problem tkwi w tym że nie potrafie okazywać uczuć chłopakowi... Gdy jestem z kumplami, wygłupiamy sie to jest fajnie, czasem nawet sie przytulamy i to jest w zartach. Ale jak jestem z kimś to... NIE POTRAFIE OKAZYWAC UCZUC!! Często zwalam to na wine hormonow itd (mam 16 lat) ale sie z tym nie da zyc! Mam w sobie jakas blokade... gdy moj chlopak mnie dotyka ja sobie mysle boze co on robi... niech przestanie... A gdy jego nie ma blisko to sobie marze jakbyloby cudownie gdybysmy sie calowali, przytulali i w ogole... W ogole nie potrafie zrozumiec siebie POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
może każ mu się umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestes jeszcze za młoda na takie bliższe przytulanki z chłopakiem, może jeszcze nie dojrzałaś do tego, jestes niegotowa, a może to nie ten...? Powiem Ci, że ja też tak miałam, długo dojrzewałam do tego. Około 21 roku życia dopiero zaczęlam się przełamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40stce....
to o lodziku chłopak moze zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes16
chyba nie ten wiek jeszcze...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes16
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie patrz na to co inni piszą o lodziku dla mnie jesteś jeszcze za młoda ja też jak miałam tyle lat to nawet o tym nie myślałam żeby już to i tamto robić. Gdy miałam 16 lat zaczęłam chodzić ze swoim obecnym przyszłym mężem a mam już lat 23 i powiem Ci że też do 18-stki nie dałam mu się dotknąć mówiłam sobie że jak kocha to poczeka i poczekał. Jeszcze jedno Ci powiem bardzo mnie szanuje za to że nie byłam taka łatwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Więc rada dla Ciebie bądź dalej taka jak jesteś nic się z tobą nie dzieje poprostu masz głowę na karku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie patrz na to co inni piszą o lodziku dla mnie jesteś jeszcze za młoda ja też jak miałam tyle lat to nawet o tym nie myślałam żeby już to i tamto robić. Gdy miałam 16 lat zaczęłam chodzić ze swoim obecnym przyszłym mężem a mam już lat 23 i powiem Ci że też do 18-stki nie dałam mu się dotknąć mówiłam sobie że jak kocha to poczeka i poczekał. Jeszcze jedno Ci powiem bardzo mnie szanuje za to że nie byłam taka łatwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Więc rada dla Ciebie bądź dalej taka jak jesteś nic się z tobą nie dzieje poprostu masz głowę na karku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w podobnym wieku, co ty. I mam dosyć podobny problem, a jednak nie do konca ;) Nie szukam chlopaka, boje sie nawet go miec, bo nie znosze czyjegos dotyku. To troche dziwne, mimo wszystko nie potrafie usiedziec spokojnie, kiedy ktos mnie przytuli ;) I tez nie znam przyczyny tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×