Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XxXxX112233

Family Finance?????????????

Polecane posty

Gość ja byłam
włanie wczoraj przeglądałam ogłoszenia w necie i też zauważyłam to ogłoszenie, to jest nowy pośrednik kredytowy wchodzący na rynek. Byłam ok 2 m-c temu na rozmowie w pro kredyt, jeżeli się nie myle to zmienili nazwę firmy,ponieważ ogłoszenie jest podobne na jakie ja wysłałam aplikacje. Strona internetowa prokredyt zniknęła a wpisując ją w wyszukowarke pojawia się strona Family Finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
Na początku około godzinna prezentacja Firmy. Potem indywidualne rozmowy, scenka sprzedażowa( biuro podróży), Pytania bardzo szczegółowe dot. doświadczenia, zainteresowań itp itd.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
no standard rozmowa , ojjjjj :) a na drugie pytanie to by trzeba chyba zapytać rekrutujących.....bo ja nie mam pojęcia dlaczego mnie nie przyjeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
tak mam doświadczenie w Finansach( biuro kredytowe). A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
A do Banku kiedyś wysyłałeś/aś aplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
na rekrutacji w prokredyt spotkałam osoby z Eurobanku, Polbanku i Skoku. ehh... czy w Bankach naprawdę jest tak żle..... Jaeżeli można zapytać, dlaczego chcesz się zwolnić... i przejść do pośrednika kredytowego? J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu ab pracować u pośrednika finansowego (czytaj sprzedaż kredytów) musi koniecznie mieć doświadczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×