Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tiaanna_S

Nie nawidze rozmawiac przez telefon.....

Polecane posty

Gość Tiaanna_S

Czy tylko ja nie nawidze rozmawiac przez telefon? Panikuje ze nie bedzie o czym gadac, albo nastapi cisza, i tak mi sie prawie zawsze dzieje a ja nie wiem jak z tego wybrnac.. a tez nie jestem osoba ktora umie nawijac bez przerwy i o wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeż taaaak maaaaam
!!!! i to makabrycznie! ja nawet wolę pojechać na drugi koniec miasta do urzędu i zmarnować pół dnia, niż do niego po prostu zadzwonić :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafkjakjflakj
Ja też tak mam szczególnie gdy zadzwoni do mnie teść. Po krótkiej wymianie zmian nigdy nie wiem co dalej mówić... Aż się boję jak dzwoni mi telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeż taaaak maaaaam
odbieram tylko telefony od bliskich, nieznanych numerów w ogóle nie odbieram... a jak sama mam gdzieś zadzwonić - porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaanna_S
A to wlasnie o to chodzi jak ktos zadzwoni, szczegolnie plec meska...no w pierwszych dwoch minutach fajnie, bo to o pogodzie to o zdrowiu to o dniu, az tu nagle kij cisza, i jak tu wybrnac, a mi tez tak tematy nie wchodza do glowy szybko, normalnie ze wstydu sie spalam nierazzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieskoluban
Ja tak mam jak zadzwoni ktoś z dalszej rodziny, jakaś ciocia, wujek a nawet siostra cioteczna... no chyba, ze dzwoni ktoś gadatliwy i sam nakręca jakiś temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill bill
a ja uwielbiam moge to robic godzinami szczególnie z moim facetem i jeszcze nigdy nie zdazyło mi sie miec ciszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie wiecie
nigdy nie odbieram domowego, bo chociaż wyświetla się numer, to czasem i tak po samym numerze nie wiadomo, kto dzwoni. z komórki korzystam często i bezstresowo - to jest wyłącznie mój telefon i jesli ktoś dzwoni na ten numer, to z pewnością do mnie. w przypadku domowego może odebrać jeszcze 6 innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albamama
to nie odbierać i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się cieszę... Myślałam, że tylko ja tak mam Niestety tracę znajomych przez to, że myślą iż o nich zapominam. A ja tylko nie lubię, panicznie nie nawidzę gadać przez telefon. Chciałabym lekarstwo na tą dolegliwość. Właśnie ktoś do mnie dzwoni a ja oczywiśie nie odbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
Zostań kotem kot nie musi odbierać telefonów! Koty lepsze są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeheheheh
Ja tez tak mam. Dla mnie telefon to nie jest urzadzenie do rozmawiania o dupie maryni, dlatego bardzo czesto zapada krepujaca cisza. Wole rozmawiac w cztery oczy, bo nawet jak temat sie wyczerpie, to ta cisza jakos naturalniej wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to pocieszające, już chciałam na terapię się zapisać ufff chociaż to nie wykluczone, niestety komplikuje to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny facett
a na randce masz o czym rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×