Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tym razem jaa

Magia liczb, to niesamowite, PRZECZYTAJCIE!

Polecane posty

Gość tym razem jaa

Witam wszystkich. Będę wdzięczna za wasze opinie, co o tym sadzicie. A najbardziej ciekawią mnie wypow. osób, które znają się na tym. Więc zaczynam. W moim życiu niesamowicie składają się daty. Moi rodzice urodzili się: mama-14.02, tata-13.03. Moja data urodzin to 27.02. (14 plus 13) Mój mąż urodzil się tego samego dnia i miesiąca, co moja mama, a ja tego samego dnia i miesiąca, co tata męża. Moja córcia ur. się 24. 06. Tego samego dnia urodził się mężczyzna, z którym mam teraz romans. Dodatkowo jego syn nosi męski odpowiednik imienia mojej córki. Mama tego mężczyzny urodziła się 13.02., a brat 14.03. Zaczynam wierzyć w przeznaczenie. Czy waszym zdaniem taka zbieżność dat moze być tylko przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhh
no koooorva wstrzasajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
usiłujesz sama siebie przekonać, że o romansie zdecydowały gwiazdy/ cyfry, a nie Ty sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i
wkręcasz ? nie wierze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelna w stadzie
:O za duzo seksu i babie sie mozg lasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaa
gadasz jak potłuczona ja nie widzę w tym żadnego sensu porostu zwykle daty nad interpretujesz to. Uważam ze to zwykły przypadek a nie przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem jaa
gitarra---> mój romans to nie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Zbiegi okoliczności. Na 6 miliardów ludzi mieszkających na Ziemi znajdzie się jakieś kilka, kilkanaście lub kilkaset milionów podobnych zbiegów okoliczności jeśli chodzi o cyfry w datach. To czysta loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
gitarra---> mój romans to nie twoja sprawa oczywiście że to twój cyrk i twoje małpy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISCUN
bez sensu ja tam w cyferki nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem jaa
Jasió--->moze i masz rację. Ale przeciez rok ma 365 dni i 12 m-cy. Czy nie jest więc wyjatkowym, ze w moim przypadku daty tak szczegółowo zgadzają się co do dnia i miesiąca? A ten przypadek ze skrzyżowaniem urodzin moich i teścia oraz mamy i męża? Czy to naprawdę takie zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
jak się chce to się wszedzie znajdzie takie podobieństwa np. mój mąż pochodzi z innego miasta a ostatnie 3 cyfry kodu miasta mieliśmy takie same, tak samo jak 5 ostatnich cyfr telefonu domowego:) przeznaczenie? zbeiżność:) wszyscy od strony taty urodzili się 13, ja również:) a mój naljepszy przyjaciel ma urodziny w tym amym dniu kiedy ma mój tata a ja mam w tym sasmym co jego tata:) to nie jest nic niesamowitego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem jaa
Ale z was podli ludzie. Potraficie tylko wyzywać i obrażać, nic wiecej. Żałuję, że napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
I zawsze można dodawać, odejmować i mnożyć cyfry z dat urodzin by wykazać, że są jakieś podobieństwa. Czy to przeznaczenie ? - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
ja cię nie wyzywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem jaa
Ciągle mam nadzieję, że wypowie się ktoś, kto zna się na numerologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
No ba, bo się chwalisz, że masz rodzinę i tyle wypisujesz o niej ale to, że masz faceta na boku to jakoś nie razi cię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Ale numerologia jest para-nauką. Wymysłem nie mającym podstaw w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co napisalas to bylo mocno naciagane - ja mam taki sam numer mieszkania co moj facet ;) bu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznie pytam
moja mama i szwagier tego samego dnia ja i siostra 2 dni różnicy moja córka, siostry córka dzień różnicy, dzieci brata dzień różnicy, moi rodzice dzień po dniu, mój dziadek i jego córka siostra mamy dzień po dniu, babcia i dziadek 2 dni różnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem jaa
Jasió---> mój romans to nie jest sprawa forumowiczów. Czym wy się naparwdę podniecacie? Skoro nie macie nic do powiedzenia w temacie i uważacie, ze sobie nadinterpretuję te daty to wystarczy napisać, że uważacie inaczej. Dlaczego mnie OBRAŻACIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
hd przytoczyła dobry przykład takiego zbiegu okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem jaa
elaudi---> ale dalas porównanie, numer mieszkania, buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Mylisz się, że twój romans nie interesuje forumowiczów bo on aż razi oczy, jak się czyta o tym. Zresztą piszesz na uczuciowym, więc co się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer mieszkania jest tak samo absurdalny jak twoje porownania - slyszalas o czyms takim jak cynizm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×