Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiulka24

Zaufane i godne polecenia biuro pracy...?

Polecane posty

Gość Kasiulka24

Witam serdecznie chciałabym abyscie polecili jakies biuro pracy godne zaufania bo tyle złych opini sie słyszy...chciałbym wyjechac z chłopakiem do pracy do HOLANDII,najchętniej przez jakies biuro.moze ktos z was wyjezdzał w taki własnie sposób i jest zadowolony.Serdecznie prosze o opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka,ze jesli chcecie tu na dluzej zostac,to warto od razu p przyjezdzie zglosic sie do urzedu miasta i zlozyc wniosek o mieszkanie...jak bedziecie mieli meldunek (czasem czeka sie rok),to latwiej o prace na kontrakt z normalna stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka24
Dzięki ,spisałam sobie nr warto zadzwonic,wiesz to juz nie problem z mieszkaniem itd,chcemy tylko sie dostac do holandii własnie przez biuro a potem to juz pojdziemy w swoja droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka24
fajnie bo akurat maja przedstawiiela koło mojuego miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tez manpower,ale tam nie zapewniaja mieszkan...tyle,ze twoja stawka co pol roku rosnie...w AB niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wakacje bedzie duzo pracy przy obieraniu cebulek tulipanowych "bowle pele"..siedzisz i sciagasz skorupki..ale bierz tony plastra z polski,bo tu drogi jak cholera..w polsce plaisz 3 zl za rolke,a tu 3 euro...na 6 tygodni pele potrzeba jakie 5-6 rolek plastrow...inaczej palce zdrate do krwi...ale robota jedna z lzejszych,ja tam nie narzekalam..i ubieralam rekawiczki takie zwykle kuchenne i na to plaster..dzieki temu paznokcie czyste i zero kleju na skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka24
zajrze jeszcze na manpower,jest wiele takich biur,ale nie wszystkie godne polecenia,w zeszłym roku miałam załatwiony wyjazd z pranu swietna firma itd ale los chciał inaczej i niestety w dniu wyjazdu musiałam zrezygnowac,moj chłopak pojechał i był bardzo zadowolony niestety zjechał bo ja akurat nie mogłam juz dojechac do niego ale naprawde super pod kazdym wzgledem,mieszkania pracy zarobku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka24
my raczej chcemy gdzies na produkcje do magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w magazynach wiem,ze praca jest w accion,ale ponoc godzin malo i to chyba nie przez biuro...man power zalatwia w piekarni tez na prdukcji,ale gozin tez niewiele...ci przez biuro sa tylko do pomocy,jak maja sporo pracy albo ktos chory,wiec trzeba sie liczyc z trzema dniamiw tygodniu...roznie to bywa.teraz po kryzysie duzo ludzi pracuje o jeden dzien mniej,bo mniej zamowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka24
własnie wszystko przez ten ''kryzys'' w zeszłym roku to było bsetki ogłoszen mozna było wybierac a teraz ...lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×