Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna z wakacji

ja 23 i on 30 lat rozwodnik

Polecane posty

Gość dziewczyna z wakacji

jak myślicie pakowac sie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsdffgdfds
jak ejstes glupia to sie pakuj, a chyba jestes, bo normlna dziewczyna by takiego pytania nie zadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie podstawowe
przyczyna rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
jaka rzyczyna? wypaliło sie byli razem 10 lat w tym 5 lat małzenstwa stali sie sobie obcy a podczas tego czasu on był w holandii 4 lata i tam pracował wrocił chyba jakbyli 2,5 roku po slubie wiec to głównie wpłyneło na wszytko maja dziecko poza tym mieszkai z tesciami.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
a ona nie pojechała z nim bo z poczatku konczyła studia a potem rodzice chyba jej nie pozwolili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie podstawowe
aha, czyli prawie święty, bohater samotnie harujący za granica na przyszłosć rodziny, niedobrzy teściowie, żona która pod wpływem mamusi nie chciała do niego dołączyc...a wersja zony jaka jest? Bo ta bajką zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
a nie no ja wiem ze on nie jest herosem... i sam ma ciezki charakter znamy sie juz 2 mce to dosc specyficzny typ z zona po prostu przestal sie dogadywac i tyle z jednej i z drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
kazdemu sie wypala czy jak sie człwoiek rozwiedzie to juz do konca ma byc sam bo mu raz nie wyszło a moze mnie sie wypali....... i tez bede chciała moze jeszcze potem byc z kims .......zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość requieee
Najechali na Cb:] Chociaż z drugiej strony,czy to pytanie skierowane do Nas ma Ci pomoc w jakimś dylemacie? Bo nie rozumiem....Czy nie jestes pewna czego chcesz??? Bo nawet jesli ktos był TEORETYCZNIE w TEJ SAMEJ sytuacji co Ty....to zupełnie inaczej na pewno wszystko wyglądało w praktyce. Dlatego sama musisz wiedzieć w "jakich kolorach" to wszystko jest. Na pierwszy rzut oka,to czemu nie?? Nie takie związki mają szansę na przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
no własnie najechali a ja chciałam tylko pogadac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdemu się wypala, jak się w związku tylko liczy na branie, to pewno, że wkońcu od tego brania trafi się na kres. A po drugie, tak cię przypiliła miłość , i takim jesteś pasztetem, że nie stać cię na młodszego stosownego do twojego wieku chłopaka, a nie stare przeżyte i przeryjrane próchno z garbem niemiłych przeżyć i doświadczeń.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
a czy dla 23 letniej dziewczyny 30 letni facet to duza róznica wieku!! bmblondyn __>> nie wiem jak u ciebie ale dla mnie taka roznica pomiedzy facetem a kobieta nie jest duza rozumiem jak laska ma 14 a facet 23 to roznica jest duza a tak bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×