Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beznadziejaaa w

Mam pytanie-dotyczy zachowania faceta!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Beznadziejaaa w

Facet spędza ze mną chętnie czas, mówi, że jestem dla niego ważna itd. ale jak rozmawiamy o tym co nas łączy to mówi że jest zauroczony ale ma wątpliwości bo martwi się opinią ludzi, plotkami, oraz tym że nie polubią mnie jego koledzy. O co mu chodzi? Jak wygląda to z obiektywnej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asijhgoijdf
powiedzial ci o co mu chodzi, to po jaka cholere szukasz drugiego dna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Ja w ogóle jego kolegów jeszcze na oczy nie widziałam, a nie przepraszam, widziałam jednego parę miesięcy temu, przez zaledwie minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
w sumie smutne ze ta minutka wystarczyla zeby nabral o Tobie okreslonego zdania.... to bardzo zle swiadczy o nim...lub o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego opinią ludzi
a co z tobą jest nie tak, ze bylby powód do plotek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Właśnie nie wiem co ze mną nie tak, nawet jak sie całowaliśmy na korytarzu, a nasz znajomy uśmiechnął się i zacmokał to on potem mi powiedział że bardzo się tym przejął, zupełnie nie wiem o co mu chodzi, bo to akurat odebrałam jako bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Wiem o tym, że powinien sie chcieć pochwalić. Ale to czemu sie spotyka ze mną, spędza czas i sam mnie namawia do spotkań, jest blisko, całuje, przytula????? Jak coś by było źle to chyba nie powinien sie odwalić ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jest żonaty
a do tego dzieci ma, więc woli kochankę ukrywać, coby się nie wydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jest żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Trochę nie za bardzo żonaty bo ma 22 lata i mieszka z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy pomogę, ale mam starszego brata, który ma 25 lat i bardzo się liczy ze swoimi kumplami.. nie wiem o co tu chodzi, ale ich zdanie jest dla niego najważniejsze..! chce robić na nich zawsze dobre wrażenie i wcześniej jak się spotykał z dziewczynami to mało którą wprowadzał w swoje "stado samców", ale obecna z którą jest 2 miesiące, to prawie na każde spotkanie z kumplami zabiera.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popapraniec jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to co ...
wstydzi się .. za Ciebie .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Aha czyli to ja jestem nienormalna, a nie on, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to co ...
Jak Ty? On.. Zadaje się z Tobą, bo chce mieć kogoś ... jednak raczej nie uważa Cię za extra sztukę, którą mógłby się pochwalić ... To trochę nie fair ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Jak to co ... --- wydaje mi się że naprawdę bardzo celnie i trafnie to ujełaś Myślę że masz 100% rację, dziękuję Ci za konkretną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Czyli co powinnam zrobić, jak to rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
A wiecie co? Mam go w dooopie, walę go, nie zasługuje na mnie i zachowuje się jak dzieciak, powiem mu papa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritzakk
Pewnie koledzy Cię nie lubią, bo on spędza z Tobą czas, a nie z nimi. Do tego pewnie w ogóle uważają, że to są męskie wypady bez żadnych bab. Czy oni są wolni? Jeśli tak, to sporo wyjaśnia. Bo jeśli w ogóle nie mają dziewczyn, to po prostu Wasz związek odbierają jako coś, co rozbija ich paczkę, w ogóle nie rozumieją, czym jest związek. Muszą znaleźć partnerki, wówczas przestaną do Ciebie podchodzić jak do jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
"martwi się opinią ludzi, plotkami, oraz tym że nie polubią mnie jego koledzy" czyli coś jest z tobą nie tak? masz opinię puszczalskiej, jesteś brzydka, dużo od niego starasza, biedna, masz dzieci, jesteś niewykształcona, głupia, kiepsko sie ubierasz, jesteś mężatką?....itp. O co chodzi??????jakiego oni maja na ciebie haka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritzakk
Może żadnego. Może jej jedyną wadą jest to, że "odebrała" im kolegę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejaaa w
Nie jestem puszczalska, bym powiedziała że wręcz odwrotnie, jestem młodsza od niego, studiujemy razem, ludzie na mój widok nie uciekają więc może potworem nie jestem, nie mam męża ani dzieci. A jego kumple są wolni i w ogóle nie chcą mieć dziewczyn. Ale to nie jest tak że JUż MNIE NIE LUBIĄ tylko, że on ma wątpliwości czy MNIE POLUBIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×