Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zimna_ryba

Czy pierwsza miłość ma sznse na prztrwanie??

Polecane posty

Zastanawiam sie czy szkolna, pierwsza miłość ma szanse na przetrwanie...?? Czekam na wasze wypowiedzi na ten temat i opowieści o waszych pierwszych miłościach:):):):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Ania
już kiedyś odpisywałam na podobny temat ;) jestem z moją pierwszą prawdziwą miłością już od 5 lat i wiemy, że chcemy być ze sobą zawsze . Jeśli tylko ludzie do siebie pasują, to nie ważne czy będzie to jeszcze szkolna miłość czy tylko krótka znajomość. To tak moim skromnym zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i mój były też pierwszy raz sie w sobie zakochaliśmy... Byliśmy ze sobą rok.... teraz on ma inna i ja innego ale nie wiem do konca czy jestesmy szczesliwi w innych zwiazkach;/ w szkole ciagle sie na siebie patrzymi i w ogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszej miłości nigdy się tak łatwo nie zapomina ;) jeśli macie szanse wrócić do siebie to myślę że warto szczególnie ze mówisz, ze nie jesteś teraz do końca szczęśliwa ;) ja obecnie cały czas jestem ze swoja pierwsza miłością, a ile to potrwa - pożyjemy zobaczymy, oby jak najdłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Ania
a dlaczego się rozstaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak :) Ja jestem z taką moja szkolną miłością (jest starczy ode mnie) 6 lat a 2 po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes 16
On tez ma kogoś i ja nie wiem czy on jest szczesliwy czy też nie... A jakos tak głupio żeby mu niszczyć związek... A rozstaliśmy sie z mojego powodu...;/ bo on uznał że nie potrafie mu okazywać uczuć, a koło niego non stop kręciły sie inne... więc była zazdrość i te sprawy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Ania
najlepiej porozmawiać i zobaczyć na czym sie stoi ... jak nadal między OBOJGIEM iskrzy to nie ma sensu męczyć się w innym związku i męczyć te osoby trzecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×