Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onfacet

w bibliotece

Polecane posty

Gość onfacet

właśnie jestem w czytelni jednej z bibliotek uniwersyteckich w wawie. Naprzeciwko mnie siedzi kobieta, nie jest jakąś pięknością, ale ja wysiedzieć nie moge juz!!! Ma taką luźną bluzeczkę z głębokim dekoltem i przecudowne małe piersi, które się pięknie odznaczają, gdyż dziewczyna ta nie ma na sobie stanika!! Nie raz juz się obróciła czy nachyliła w ten sposób, że mogłem podziwiać jej sutki. Kurde no, nie mogie sie skupić na pracy, a ona chyba zaczyna zauważać, że jej się przyglądam. Jej piersi to mój ideał i jeszcze tak ładnie je wyeksponowała... Ależ ona jest sexy no nie wytrzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37852
jeśli jesteś w BUWie to ja mogę być tą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
Nie uwierzyłbym, że to Ty… Mam taką wielką ochotę na ciało tej dziewczyny że nie mogę opanować myśli…. A generalnie jestem opanowaną osobą :) Ja siedzę, a on mi ciągle stoi… Gdybyś to była Ty, byłabyś gotowa na coś więcej..? Czemu się tak ubrałaś? Lubisz prowokować, czy taki masz styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny strzelec to ja
nie o dupie Marynie, tylko - o dupie Maryni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISCUN
no i co ona to ona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
myślałem, że 37852 się jeszcze odezwie i dlatego tego nie zdradziłem... Niestety nie, nie w tej bibliotece urzęduję, a moja sexy naukowa anty-muza, niestety już sobie poszła... Ale zapamiętam ją na długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
wróciła... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
Przeważnie tak :) Ale pociągającej kobiety nie sposób nie zawuważyć... A dziś to naprawdę wyjątek... Choć nie powiem, żebym nie miał nic przeciwko jakiejś czytelnianej przygodzie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
no nie, teraz wyszedłem na jakiegoś zboczenca! Madusia, daj spokoj, czuj się nieskrempowana, naprawdę nie sądzę, żeby do biblioteki przychodzili faceci na podryw. No ale wiadomo, że jeśli nie ubierzesz stanika i twoje piękne piersi będą się odznaczać, to przyciągniesz uwagę! nie ma siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×