Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paolka123

Dziewczyny z androgenowym łysieniem

Polecane posty

Gość aligatorowa-krowa
mi wypadały włosy bardzo,nikt nie mól znależć przyczyny.przedziałek na głowie coraz bardziej się powiększał.w końcu trafiłam na LOXON.i teraz jest lepiej.A ty co stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz Ci przepisał loxon? Ja to stosowałam ale jakiś czas temu i pewnie powinnam do tego wrócić ale jakoś brak mi motywacji ze to cokolwiek pomoże. Ja mam coraz większe zakola i na czubku głowy przerzedzenia. Lekarz przepisał mi tabletki anty i androcur do tego loxon i apicort e > ale mi brak wytrwałości w stosowaniu jak nie widze rezultatów;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa-krowa
u mnie rezultaty dopiero po 3 opakowaniu,mam długie i bardzooooo cienkie włosy a teraz na całej powierzchni głowy jeżyk od nowo wyrastających włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loxon ale
5% albo piloksidil bez recepty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa-krowa
nie miałam czasu na szukanie przyczyny.coraz więcej lekarzy i coraz to nowsze teorie.dziwne leki które nie pomagały aż trafiłam na loxon,i na razie nie mam problemu.ale boje się odstawić loxon,nie wiem przez jaki okres czasu można stosować ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety non stop
odstawiasz problem wraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo od dawna
Stosuje Piloxidil już 5-ty rok z dwiema przerwami ,bo zdawało mi się, że już problem zniknął.Niestety po przerwie ok. 3 miesięcznej zaczęłam łysieć od nowa.Znów deska ratunku -Piloxidil ale poprawa zaczęła być widoczna dopiero po ok.2-3 miesiącach.Gdy się smaruje systematycznie,bez żadnych przerw jest w miarę znośnie ,bo nie można powiedzieć ,że mam gąszcz na głowie.No ale nie wypadają i łyse placki są nieco zatuszowane.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112233
Mi też bardzo włosy wypadały i na pewno to było spowodowane androgenami bo mam inne objawy:O Też stosowałam rózne tabletki i wcierałam różne specyfiki i nic nie pomagało. Dopiero jak zaczęłam stosować cynk włosy przestały mi wypadać a juz traciłam nadzieję że coś pomoże. Przez miesiąc brałam ten cynk i naprawdę przestały wypadać ( dokładnie to był cynk z Walmarku około 7zł) .Polecam , nie zaszkodzi spróbować może i wam też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa krowa
ja stosuje na skórę głowy,wybieram 5 miejsc i tam za pomocą aplikatora wstrzykuję preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×