Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-marcin-

Jak wazny jest seks?

Polecane posty

Gość maxior
hahhaha jest ważny ;) nie najwazniejszy ale bardzo wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolllciiia
TAK mysle ze jest wazny,ale co zrobic jesli facet ktorego kocham nie ma takich potrzeb ? tz ma ale małe....katastrofa poprostu..miłosc miłoscia ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze.. kiedys mial wieksze, a teraz... nie wiem, ja teraz jakos po prostu nie moge, to ze wzgledu na wczesniejsze doswiadczeina z dziewczyna, jej niechec, teraz stala sie moja.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odhcdsouvh
jest ważny, bo zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazek bez seksu
to nie zwiazek nie ejst normalny jesli jest dwoje kochajacych sie ludzi to jest takze pozadanie fascynacja droga osoba a tak to bardziej po przyjacielsku jesli nie ma seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oprocz niej nie mam nikogo.. jesli sie wyprowadze pewnie nie bedzie czasu zeby sie spotykac, bede sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no ja odszedlem od dziewczyny z ktora mam dziecko bo sex byl 1 raz na miesiac... troche glupie bo uczucia itp. no ale bez sexu sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
ja zyje w zwiazku bez seksu, ale jest coraz mniej szczesliwie. Nie ma seksu nie ma dotyku przytulania za to sa pretensje, coraz czestsze o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks jest super ważny
i jeśli to jest seks, a nie sposób na prokreację. Seks to nie tylko ruch posuwisto- zwrotny kutasa w pochwie, zdaniem katoli, i spuszczenie się , piardnięcie i zapadnięcie w sen, ale także milion innych spraw. Ale jest to nie do pojęcia , przez dziewice i prawiczki, więc spadajcie do klopa targać bobra, albo trzepać kapucyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×