Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orenżada

kłopoty z komputerem

Polecane posty

Gość loool amoze zamiast
moze wysoka temeratura procka? intele maja wbudowane zabezpiecznie -same sie wylajaczja w razie przegrznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl juz dwa razy u naprawy... a czy to prawda ze za trzecim razem komputer wymieniaja? wlasnie dużo osób mi muwiło że to wirus, zna ktos moze dobrego antywirusa ? ja mam avasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avast darmowy jest do niczego, przepuszcza i sam zachowuje się jak wirus , jeśli go nieuaktualnisz. Ja mam mam AVG, ale masz napewno skażony wirusem system 32 i sam się wyłącza, albo wyświetla napis system zwiększa pamięć operacyjną i po chwili sam się wyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drysderakite
ja wiem czemu z nerwow kiedy idiota sie nim posluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loool amoze zamiast
ja mam kasperskyego - uwazam ze jest ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrrammmbbaaa
Adelek- napisz co to za komputer- laptop czy stacjonar? jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie same objawy miałam
jak stanał (zepsuł się) mi wiatrak na karcie graficznej, która się przegrzewała :-O może właśnie palisz kartę graficzną, skutki moga być też poważne dla płyty głównej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam avasta juz 5 lat i ani razu nie nawalil :) W kazdym badz razie powodow dla ktorych twoj komputer sie wylancza moze byc bardzo duzo. U mnie komputer sie sam resetowal, bo ulamalo sie skrzydelko z wiatraka, niby takie banalne..:) Daj do naprawy i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, że głupoty, bo nie jestem informatykiem, ale takie miał objawy mój komputer, nim zmieniłem windowsa na nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I karta graficzna, tez prawda... ja swoja wymienilam na taka z wiatraczkiem, bo wczesniejsza sie zepsula. Facet z serwisu mi powiedzial, ze do tych zestawow komputerowych daja takie badziewne i prawie kazdy ja musi wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie same objawy miałam
adele, to proste: byłaś u partaczy :-O jakich pełno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmieniałaś system to według mnie to coś z podzespołami (płyta główna, karta graficzna, zasilacz). Mi sam się wyłączał bo miałem dwa dyski i jeden dysk (przez chujowy zasilacz) miał spadki napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Diabełe
Może to być wadliwe oprogramowanie lub wadliwe (tanie ) komponenty . Często osoby instalują programy takie jak BearShare które niesamowicie zamulają komputer. Częściej jednak są to konflikty w oprogramowaniu np sterowniki czy codecki video robią "cuda" z komputerem. Rzadko który komputer posiada dobry zasilacz. Komputer powinien mieć "swobodę" aby mógł wyrzucać ciepłe powietrze z tyłu. Jak wspomniano często psują się karty graficzne np są fabrycznie podkręcone a mają słaby wiatraczek i radiator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba kupić książkę PCFormat tom 8 , Sam napraw swój komputer i poświęcić popołudnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer nie jest zagraconu ze wszystkich stron ma miejsce ;p bede musiala zadzwonic jeszzce raz pogadac z nimi... a jak nie to bede prubowala z antywirusami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefsdd
Sciagnij sobie program SpeedFan i sprawdz jakie masz napiecia (3.3, 5, 12) Mozliwe, ze zasilacz zbyt slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne diabełe
Ciężko coś doradzić musisz pogadać z firmą i zapytać co proponują bo Ci ciągle nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×