Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sailor0303

Do dziewczyn W jakim wieku stracilyscie dziewictwo i ile teraz macie lat?

Polecane posty

Gość mam 22 lata dziewictwo
ja nic nie ma do prawiczków:) Mam dwóch kolegów prawiczków jako kumple do piwa są swietni jak pogadac o życiu to już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
ja nie gardze nikim a juz na pewno nie prawiczkiem. Ale mój drogi prawiczku piszesz ze jestes tolerancyjny wiec nie skresliłbyś dziewczyny niedziewicy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Prawiczku z wiarą a wiesz dlaczego tak uwazam? Bo nie chce znwu trafić na niedorozwiniętego emocjonalnie faceta. Nie wszyscy faceci co sa prawiczkami sa niedorozwinieci emocjonalnie ale wiekszosc bo cóż wy możecie wiedziec o związku? O tym jak sie trzyma za rączkę i głaszcze po główce? nawet nie wie wiekszosc z was jak to jest mieszkac z druga osobą. \" Już pisałem, ze mam nadizeje, iż wszystkie niedziewica tak myslą, bo ja chciałbym pierwszy raz z dziewicą. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latka .
Jeszcze nie straciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęgrom
kropko prawiczku szlachetne masz intencje ale musisz wiedziec ze daleko nie pociagniesz z takim mysleniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
widze ze watek sie rozwina. Powiem wam tak prawiczkiem to ja nie bylem napewno w momencie kiedy ja poznalem. Jej zachowanie tlumacze sobie czasami tym ze ja tez w sumie sie zle nie bawilem ale jednak napawa mnie to do niej obrzydzeniem i nie umiem sobie z tym poradzic. moze jakos mi pomozecie co mam zrobic zeby pzestac o tym myslec... Poruszyliscie ciekawy temat dlaczego dziewczyny szukaja doswiadczonych partnerow a faceci dziewic ciekawe zjawisko nie sadzicie. Ja poprostu nie moge przezyc tego ze tylu facetow juz ja mialo i tez miala epizod kiedy przespala sie z gosciem z ktorym dopiero zaczynala byc w kiblu w klubie. obrzydza mnie to starsznie co prawda pozostalych 3 facetow to goscie z ktorymi byla z kadzdym prawie rok. Ktos napisal zebym nie pisal ze ja kocham moze i nie jest to milosc tylko przywiazanie ale cos w tym co miedzy nami jest odrzuca mnie od niej i mowi zebym to zakonczyl z drugiej jednak strony cos mi mowi ze przy niej jestem szczesliwy i ze naprawde mi z nia dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
jest to jedna z tych rzeczy ktora najbardziej nie daje mi spokoju.... i caly czas mysle czy to wszystko czy moze bylo ich wiecej czy moze z kims jeszcze uprawiala sex gdzies w jakims dziwnym miejscu nurtuje mnie to straszliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Wszyscy sobie poszli z mojego forum halo ja potrzebuje pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
sailor a ty przed tym związkiem nie uprawiałeś seksu, nie w dziwnym miejscu nigdy? A z iloma? Może spójrz na siebie może nie patrz na przeszłość seksualną partnerki. Może spójrz na swoją może jest w porzadku a moze za uboga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Ok mialem wiecej partnerek od niej ale kurcze kobieta powinna byc czysta:D a juz napewno nie powinna miec tylu partnerow w tym wieku. Ok tez to robile w wielu miejscach ale i tak mnie to nurtuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
chociaz ja zazwyczaj w domu.... czasmi tez w samochodzie ale nigdy nie w klubie.... feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
sailor wybacz ale jakbym byla dziewczyną i bys mi to wszystko powiedział to bym Cie osobiście w tyłek kopnęła. Ty mogłeś a ona nie? Współczuje Twojej dziewczynie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Ej ok rozumiem to z tych stalych zwiaskow ale w klubie... z gosziem ktorego znala tydzien... a ze mna wyladowala w lozku na 3 spotkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Sadzicie ze to wszystko jest ok. kurwa i moze macie racje ale niech mi to ktos przetlumaczy bo dostane paranoji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Ok wszytsko wam opowiedzialem znacie cala historie czy na moim miesjcu byli byscie z taka dziewczyna i starali sie o wszystkim zapomniec czy zostawilibyscie ja i poszli sie bawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
jeszcze tylko dodam ze lubi jak sie ja nazywa dziwka w lozku i caly czas krzyczy zeby ja mocno rznac na poczatku fajna sprawa ale teraz zastanawiam sie czy moze w niej nie plynie krew dziwki.... ze przeleciala by kazdego ktory tylko jej sie spodoba albo i to nawet nie moze kazdego ktory jej sie nawinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana123
To o czym piszesz jest przykre i krzywdzace dla twojej dziewczyny wydwje mi sie ze powinieneś ja zrozumiec to nie jest jej wina ze jej sie tak zycie potoczylo jezeli byla z kims rok to chyba normalne ze z nim sypiala prawda? nierozumiem wiec dlaczego masz o to do niej pretensje. Moim zdaniem masz poprostu zle nastawienie troche egoistyczne tkwisz w blednym przekonaniu ze jak facet ma bogate zycie sexualne to jest zajebisty gosc a jak dziewczyna to k*rwa. Rozumiem ze chcialbyś aby twoja dzieczyna byla tylko twoja ale tak jest przeszlosc tego nie zmienia. Porozmawiaj z nia otwarcie bo twoje odczucia moga wynikac z tego ze nir powiedziala Ci wszystkiego odrazu , mysle ze ta niepewność jest u Ciebie najwiekszym problemem i z tad sie bierze en brak zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Jestem na tym forum pierwszy raz i chcce znac wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Aniu masz racje nie potrafie jej zaufac tym bardzoiej ze dowidywalem sie tego stopniowo na poczatku mnie oklamywala w tej kwesti dlatego jestem jej nie pewny. myslisz ze to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Aniu wez tylko pod uwage ze ona ma teraz 19 lat. troche malo jak na taki wynik nie uwarzasz nie sadzisz ze ona moze miec spaczona psychike i jak kiedys gdzies wyjade nie zacznie jej brakowac seksu i wyjdzie sobie do klubu poderwac jakiegos faceta nie mowiac mi nic o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana123
opowiada Ci o swoim zyciu stopniowo bo sie boi odrzucenia to ze widzac twoje jak mniemam coraz silniejsze reakcje na kolejne opowiesci nadal Ci o sobie opowiada świadczy o tym ze chce byc z toba szczera popros ja aby Ci opowiedziala wzystko i powiedz jej ze dla Ciebie to najgorsze jejst to ze nie wiesz na czym stoisz i czy Cie jeszcze nie uraczy jakas historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglubiona
Prawiczek i kropka .. ..Czasem jak czytam Twoje wypowiedzi .. to widze siebie .. jak mialam 15 lat .. nawet i te 18 .. Wiesz co ja wtedy myslalam ? Ze swojego partnera seksualnego bede wysylala na badania,zeby mi pokazal ze jest zdrowy, bo nie mam zamiaru sie czyms zarazic.. Ale to chyba glupie jest ..:> bo skoro decyduje sie z kims na seks tzn. ze w jakims stopniu ufam mu i sobie .. Zastanow sie nad tym .. a swoja droga .. nie wydaje mi sie,zebys znalazl ta jedyna na kafee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglubiona
no ale sporo czasu tutaj spedzasz.. A mozna by ten czas lepiej spedzic.. Ale kazdy wybiera swoja droge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana123
jak Cie kocha i opowie Ci o wszystkim to napewno minie nie od razu ale minie.19 lat to wcale nie tak malo jak na 4 facetów sa dziewzyny ktore maja 16 i 4 partnerow i moim zdaniem nie nalezy ich potempiac poprostu wybraly taki styl zycia bawia sie i nie przejmuja sie niczym potem znajduja tego jedynego i koniec z sexem w kiblu przynajmniej jest doswiadczona potrafi ocenic czyjeś umiejetności a na starosc bedzie wiedziala ze cos przezyla nie bedze zalować ze czegos nie sprobowała bedzie co wnukom opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglubiona
no ja raczej bym nie opowiadala wnukom o robieniu loda w toalecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno wyślę swoją na badania, nawet dziewicę. Zaufanie w kwestii zdrowia to łupota. Przecież jezeli ta soboa nie zrobi badań to skąd będzie wiedzieć czy jest zdrowa czy nie? Jak można ufać komuś kto sam nie wie czy jest chory czy nie? :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglubiona
prwiczek... Badania moze miec aktualne.. Ale Ty i tak wyslesz ja na ponowne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
to ja zadam retoryczne pytanie w odwrotna strone" a jak chlopak zaliczyl juz kilkanascie dup itd i jest z dziewczyna ktora jest dziewica to CZY ONA w takim wypadku moze mu wybaczyc skoro lajdaczyl sie z tyloma??????????".......z oszukiwaniem sie zgadzam ale z tymi bylymi seksualnymi partnerami to juz przesada to facet moze sie bzykac na prawo i lewo a jak dziewczyna byla z paroma chlopakami z milosci czy cus i sie kochala to juz nie zasluguje na chlopaka????;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
Ok czy reasujmujac kto uwaza ze powinienem sie starac o tym zapomniec i ze wclae moje obawy moga sie nie potwierdzic a kto uwaza ze powinienem ja skreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×