Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sailor0303

Do dziewczyn W jakim wieku stracilyscie dziewictwo i ile teraz macie lat?

Polecane posty

pozatym taki prawiczeka to czasami jest fajny, sumienny w nauce i przykłada sie do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam tradzikowa cere," A,więc to tak rozpoznaje się tą cnotliwszą część narodu ! :P Też jestem zasyfiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm twaz prawiczka? jesli stosujesz sie do opisu ze jestes pryszczaty to zainwestuj w kosmetyczke i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kosmetyczke i kosmetyki" O wielki znawca.Kosmetykami t co najwyżej mozna się nawilzyć,a nie wyleczyć chorobę.A kosmetyczka sprawy nie załatwi,trądzik to nie problem skóry tylko całego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co to sa kosmetyki to cery trądzikowatej? dermatolog i kosmetyczka pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wiesz co to sa kosmetyki to cery trądzikowatej? " Kpisz sobie czy na prawde wierzysz,że to może pomóc w trądziku?To tak jakby leczyć raka witaminą C. Poza tym takie kosmetyki,ba,dobrze jesli nie robią różnicy w wyglądzie cery,ale zazwyczaj tylko pogarszają jej stan.Lepiej przemyć się wodą niegazowaną wymieszaną z sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co mnie to obchodzi :P Ja się męcze dalej,ostatnio mam wielki wysyp,same ropniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś,ale pogorszył mi tylko sytuację.Ostatnio było dobrze,a tu od tygodnia twarzy mi nie widać spod tych ropnych kropek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupppppupupuppppppppppupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupcia WoyEFucki
Kocyk, przyjdz za tydzien domojego programu, Kupcia WojE-Fucki Show, pokażemy twoje pryszcze. Nie bój się dostaniesz koszulke. Fajną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zakochałam
prawik, jeśli sie zakochasz a ona tez bedzie Cie darzyła uczuciem, to to, ze nie miałes kobiety w swoim zyciu nie bedzie istotne, masz dziwne wyobrazenie o dziewczynach z tego co wyczytałam w Twoich postach...ważne by nie miec kompleksów bo wtedy wkradają się nieporozumienia w związek...ale najpierw trzeba szukać ;) by związek stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
jeszcze nie straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Też dziś w domu? Ja mam wolne,mimo odwiecznego lenistwa nic nierobienie zaczyna mnie denerwować -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię ładnie zagaduje,a Ty wyskakujesz z tym co zwykle :P Wiesz,trudno mi odpowiadać za wszystkie kobiety.Ale myślę,że te które mają trochę oleju w głowie,a innych chyba nie szukasz,nie będą robić z tego problemu.Ale wiesz,też co innego 22 letni prawiczek,a innego 30letni,bo to już jest podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppppppppupupuppupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppppupupupuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zakochałam
"fajna i milutka" jakże słodzi ;) kocyk, a nie żałujesz ekstremalnie wcześnie straconego dziewictwa? bo ja tak.... :( prawik, w moim gronie znajomych nikt się nie śmieje z prawiczków nawet tych 25 letnich a znam takich dwóch :) jakoś się tym nie przejmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zakochałam
ja Ciebie do tego gorąco namawiam bo warto patrzeć na to czy i co osoba myśli a nie czy jednak miała tych chłopów czy nie..bo jest cos takiego jak błędy ;) i naiwność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zakochałam-nie,niczego nie żałuę.Było z osobą odpowiednią na tamten moment,zresztą niewiele to zmieniło w moim zyciu więc czego tu załować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppppupupupupppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppppupupupupuppuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka30
17 lat lat,4 partner zostal moim mężem.Dziś mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupppppppppupupupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam,niby wszystko jest szkodzliwe. Nie żałuję,bo dla niego ważne jest to jakim jestem człowiekiem,a to czy mam bagaż doświadczeń w seksie czy nie. Ten z którym zrobiłam to pierwszy raz był dla mnie wazny i po 7 latach dalej jest,dlatego niczego nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppppppupupuppuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×