Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsimaniak

problem z miesiączką

Polecane posty

4 lata temu odstawiłam Novinette, bo miałam szaleństwo miesiączkowe. Mam regularne cykle, co 28 dni ale miesiączki są skąpe. Trwają 3-5 dni. Jednego miesiąca jest więcej kwi innego mnie, ale dziś mam drugi dzień i mogłabym właściwie w jednej podpasce przechodzić gdyby nie względy higieniczne. Brałam Costagnus, potem mastodynon ale nic się nie zmnieniło. Byłam u 3 ginekologów. Dwóch zapytało tylko czy mam regularne cykle i powiedzieli że taka moja natura. Poszłam prywatnie, zrobiłam badanie TSH(bo dawniej miałam problemy z tarczycą-wyszło ksiązkowe)USG i cytologię i od pani dr. również usłyszałam że \"taka moja natura\". Martwie sie trochę, bo cztałam że kobiety które maja skapą miesiaczke maja problemy z zjaściem w ciąże, a ja mam w planach zostac mamą. czy na zwykłym USG (bez pełnego pęchcerza wyszłyby jeskies zmiany? Pani dr. powiedziała tylko że mam lekko powiększony lewy jajnik ale to 11 dzień cyklu więc raczej norma.Czy badanie prolaktyny cos wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwona
ale masz problem:) kon by sie uśmiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu masz przykład: "Ja miałam bardzo skąpe miesiączki - właściwie jeden dzień krwawienia a potem tylko plamienie. @ co 26 dni. Jedna martwa ciąża, druga poroniona bardzo wcześnie 4-5 tydzień." nadal śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×