Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna...........

Koty

Polecane posty

Gość anna...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka*
no i co w zwiazku z tym tematem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Mam dwa kotki. Bardzo je lubię, niestety wskakują mi na parapety i niszczą elewację domu Jak temu zaradzic. Wybrały sobie grządkę za "toaletę" i n iszczą mi posadzone tam roślinki. Co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbn jhhhhhhhhhhhh
to bardzo miłe stworzonka,lubia sie przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka*
Taka jest kocia "uroda" . Powinnas wczesniej troche sie z ich zachowaniami zapoznac , zanim je wzielas. Mam nadzieje, ze ich nie oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Kotki mam od 10 lat. Zniszczyły mi już elewację. Teraz maluję ją na nowo i sąsziłam ,że ktoś mi doradzi jak zabezpieczy ją przed kotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciiiiiiiiiiii
Kotki są "wychodzące" więc w zasadzie trudno coś doradzić. W jaki sposób niszczą elewację? Drapią? Może zorganizuj im jakieś miejsce, w którym będą mogły się wylegiwać i umieść tam również drapak? (np. stary puf albo fotel). Z grządkami jeszcze gorzej, kociaki uwielbiają robić rzeczy zakazane i niszczenie roślin znajduje się w czołówce. Może warto pomyśleć o szklarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbn jhhhhhhhhhhhh
anno ,mysle ze masz żły kontakt ze swoimi kotkami,pamietaj koty sa pamietliwe,sam musiałaś o nie zle dbac,dlatego oddaja ci teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciiiiiiiiiiii
W sprzedaży są dostępne preparaty, które rozpyla się, aby zniechęcić kociaki do przebywania w danym miejscu. Nie mam pojęcia, jaka byłaby ich skuteczność na zewnątrz, ale może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka*
No wlasnie , moze im cos zorganizuj na dworze . Moje koty drapia drewniany stol , ktory stoi przed domem. W domu tez mi drapia tapete nagminnie. Nie potrafie ich karcic bo taka jest ich natura. A pazurow im nie moge obciac bo one sa wychodzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka*
gbn jhhhhhhhhhhhh - bzdury wypisujesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Moi drodzy, moje kotki mieszkają w bydynku gospodarczym, mają super warunki. Jak jesteśmu w domu to wskakują na parapety okienne (mają przy tym brudne łapki) i w ten sposób elwacja po miesiącu jest bardzo brudna. Elewacja pod oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka*
A nie pomyslalas o tym , ze pragna kontaktu z Wami ? A moze chca pic , rozne moga byc przyczyny. Moje robia to samo. Jedna z kotek tak dlugo stuka lapkami w okno az ktos jej to okno otworzy. To moze byc nawet 3 godzina w nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Wokoło mają mnóstwo drzew do drapania. Są rozpieszczane przez wszystkich domowników. Dlatego jak jesteśmy w domu to zaraz skaczą na parapety. Pod oknami mam czarne pasy. Skaczą po wszystkich oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka*
Anno , gdybys Ty byla kotem tez bys po parapetach skakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Farelko, nie wiem o co Ci chodzi. Rozumiem naturę kotów, ale sadziłam, że ktoś może w jakis sposób poradził sobie z tym problemem. Piszesz dla mnie niezbyt serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciiiiiiiiiiii
Kwestia drapania wcale nie jest oczywista. Moje kotki są niewychodzące, w mieszkaniu mają wydzielone miejsca, przeznaczone tylko dla nich, a i tak zdarza się im poniszczyć tapetę albo drzwi. Kiciuś ostatnio wyskubał okładzinę, która miała zabezpieczać drzwi do łazienki, bo taka właśnie przyszła mu ochota. Warunki jakie zapewniasz kociakom są mogą być więcej niż odpowiednie, ale kot to takie stworzenie, że chce przebywać dokładnie tam, gdzie mu nie wolno. Nie da się go "wytresować" jak psa. Ewidentnie Twoje koty lgną do domu, chcą ażeby je wpuścić do środka. Może marzną, a może po prostu szukają towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Moja Matylda jest bardzo towarzyska. Lubi z nami przebywac a my z nią. Dziękuję wszystkim za rady na temat kotów. Nie o takie rady mi chodziła. Jeszcze raz dziękuję i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Kiciiiiiiii, spróbuję z ty preparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty koty
Nie wiem co doradzić, ale może np. dookoła okien pomaluj dom na jakiś ciemniejszy kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaaaaaaaaaa
proponuję pomalowac farbą zmywalną albo obłożyć miejscowo . Kot taki już jest że jest wrednawy :) moja kocica jest również niereformowalna i nie raz przez tyłek zarobi za darcie firan, zasłon i innych takich :) tak, tak - po tyłku dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy pleciecie? JAki kot jest wrednawy! Zwyczajnie - wychodzi z niego natura drapieżnika a zarazem towarzyszcza człowieka. Moj pies takze zniszczył w ten sam sposób elewację, bo nauczył się zapalac swiatło wyłącznikiem i dzwonic do drzwi wejsciowych łapą przytrzymując dzwonek. I co, tez jest wredny? Koty szukają towarzystwa człowieka, lubią się przytulic, lubia gdy się do nich gada a takze lubią leżec na parapetach. Nie ma na to rady, zadne klapsy w tyłek nie oduczą ich tego. Preparat do pryskania nie działa, sprawdzałam to na skórzanych kanapach na ktorych Kicia uwielbiała ostrzyc sobie pazurki. NAtomiast kocurek zupełnei nie niszczy niczego w domu. Co kot to charakter. Nie ma rady, musisz kotom zapewnic wiecej towarzystwa Waszego i polubic te brudne sciany albo pomalowac je faktycznie na jakiś bardziej praktyzny kolor. Moj kot tarza się w dopiero co posianym koperku i co? Mam go zabic? Nie bedzie koperku i ...tyle:) Kot w dom, Bog w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle dziękuje/
a miś z okienka w psychiatryku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę kotów a koty nie lubią mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×