Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne dolegliwosci ....

32 tc nacisk na krocze, pobolewanie jak przy miesiączce.

Polecane posty

Gość dziwne dolegliwosci ....

Zakonczylam 32 tc i rozpoczęły sie u mnie dziwne dolegliwosci, to że sie mecze to norma, że brzuch twardnieje troszke i nieregularnie to wyczytałam że równiez norma ale... zaczły sie u mnie pobolewnia jak na miesiaczkę i ucisk na krocze, czy to normalne? Spędziłam 2 dni w szpitalu w ubiegłym tygodniu z innego powodu (plamiłam krwią i okazało sie ze mam mikrouszkodzenie w szyjce macicy, miałam badanie ginekologiczne, podany lek domiejscowo, te dolegliwosci ustąpiły, przy okazji wykluczyli cieknące wody płodowe, infekcje i inne dolegliwosci, leżałam pod KTG dobe, dziecko bardzo ruchliwe i w zdrowe. Czy te bóle sa normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bliźniaki 2-latki
ja tam nie wiem bo nie dotrwałam do tego tygodnia ciąży,mnie się Małe na świat wypchały w 27 tc. Miałam te bóle krocza i ten wredny ból jak przed miesiączą, umiejscowiony w dole brzucha, do tego mi brzuch opadał, no i się macica stawiała. Ale dodatkowo miałam brzuszek twardy......skróconą szyjkę od 22 tc. Wiesz co? biorąc pod uwagę moje doświadczenia związane z wcześniejszym przyjściem na świat Maluchów szczerze i nie mając zamiaru straszenia Cię ja bym Ci radziła popędzić czym prędzej do lekarza...........niech Cię lepiej przebada. Wiem, że Mamy w ciąży nie należy stresować, ale..........mnie też nie chcieli..........a gdyby doradzili mi jak widzieli, że jest nie tak, to może moje Dzieci by nie musiały przechodzić przez to przez co przejść musiały, a ja nie miałabym traumy na całe moje życie. Idź do lekarza...........jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×