Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość costello

co mozna robic po filozofii?

Polecane posty

Gość costello

pytam powaznie skonczylam studia filozoficzne i teraz szukam pracy. czy ktos jeszcze takie skonczyl i moglby podzielic sie ze mna informacjami gdzie mozna znalezc prace i jakie kursy ewentualnie moglabym jeszcze zrobic zeby swoje szanse na dobra prace znalezc:) dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna chyba
tylko siedziec i myslec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxz
pracować w Anglii na zmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe slonko
ja skonczylam filozofie, przez dwa lata nie moglam znalezc konkretnej pracy ale nie byl to czas zmarnowany, szkolilam jezyk, pracowalam w malo ambitnych miejscach ale zdobywalam jakiekolwiek doswiadczenie. teraz od 4 miesiecy jestem asystentka jednego z szefow sporej korporacji. prace dostalam, bo jestem zaradna no i mam wyuczona zdolnosc logicznego myslenie:P wiesz pewnie o czym mowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhhh
po filozofii, samej w sobie? wykładać na uczelniach, czyli pójść tą bardziej naukową drogą. Filozofia nie przystosowuje do żadnego miejsca parcy w prawdziwym świecie, nie wykorzystasz tego nigdzie. Wykorzystuj znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
trzeba było o tym pomyslec przed studiami!!! a nie teraz !!! Taka prawda!!! Zawsze się dziwiłam po co ktoś idzie na filozofie i co mozna po tym robić?? Chyba po to żeby zmarnowac 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiiiałem
To zadaj sobie pytanie co umiem...a później przemyśl co może przydać się pracodawcy...ale konkrety, konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka filozofii
umiemy myśleć logicznie, czytać ze zrozumieniem, wystepowac publicznie, dobrze argumentowac i wyciagac wniski, mamy podstawy psychologii, socjologii i politologii, wiedzę o kulturze i ewolucji mysli czlowieka od czasow starozytnych, zmianach w etyce i moralnosci, potrafimy doszukiwac sie najlepszych rozwiazan sytuacji konfliktowych i wybierac co jest najwlasciwsze w danej sytuacji. a ludzie koncza roznie, zalezy od przystosowania do zycia w spoleczenstwie i zamilowan:) kolega jest informatykiem w norwegii, czesc ludzi pracuje w anglii, irlandii i wloszech... kazdy radzi sobie jak umie i jaka ma sile przebicia:) ja chwilowo bezrobotna pisuje prace, sprzedaje na allegro... szukaj stazow w PR, rozgladaj sie po agencjach reklamowych, moze prace biurowe, na pewno doksztalc sie jakos jesli sama nie masz pomyslu na siebie. dekorator wnetrz, grafik, farmaceuta, posrednik nieruchomosci... co tam lubisz, co cie interesuje, albo zrob sobie przygotowanie pedagogiczne i ucz etyki od wrzesnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja w chwastach
Mój znajomy , po tym samym kierunku , jest akwizytorem , sprzedaje perfumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredka68
uczyć w szkole etyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja skonczylam filozofie i
pracuje jako grafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyczna
absolwentka filozofii piszesz prace magisterskie na zamowienie? codzi mi o prace z filizofii wlasnie. potrzebuje na gwalt kogos kto napisze mi prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×