Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga 18lat

slowa kocham cie

Polecane posty

Gość aga 18lat

co sadzicie o chlopaku ktory bardzo czesto mowi "kocham cie" po byciu przez miesiac z dziewczyna? myslicie ze kocha prawdziwie czy zbyt latwo wypowiada te slowa zeby to bylo prawdziwe glebokie uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna i czesto sie to zdarza :D ale wariatek jednak nie brakuje i nie które czesto sie zastanawiaja czy aby facet ich nie robi w balona i spotyka sie tylko dla bzykania no bo on im przeciez nie powiedział KOCHAM CIE mimo 3 tyg spotykania sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18lat
no dobrze ale jesli nie wspolzyja ze soba bo on jest cierpliwy i czeka az ona bedzie gotowa to juz nie jest z nia tylko dla bzykania. to chyba jednak cos do niej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeka od miesiąca... To naprawdę bardzo dłuuugoo ;) Tak, jak powiedział/napisał Kosmicznie: on czuje do Ciebie jedynie sympatię (jeśli w ogóle). Miesiąc to za mało, żeby powiedzieć, czy jego intencje są szczere i czy nie planuje jedynie \"zaliczenia\". Ale... Mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18lat
no bo tak ciagne ten temat bo chce wiedziec czy chlopak ktory mi dosc czesto to mowi kocha prawdziwie i chce zebym ja uwierzyla w jego uczucia bo wie ze mam ku temu watpliwosci czy po prostu dla niego te slowa nie znacza tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18lat
nie no oczywiscie ze miesiac to nie jest dlugo. ale nie potrafie tu opisac calego jego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18lat
a jak czesto Wy mowicie swojemu partnerowi ze go kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile się znacie? Jeśli np. wcześniej byliście przyjaciółmi, od miesiąca jesteście parą, to uznałabym te słowa za szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiena, w takim razie nie wiesz, co to jest miłość. Miłość dopiero widać w chwilach trudnych i ciężkich. W sytuacjach podbramkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la firynda ma rację... miarą miłości jest ilość przezwyciężonych wspólnie kryzysów, bycie razem gdy nie jest za różowo a nie ilośc słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18lat
przyjaciolmi jestesmy od dwoch lat, para od miesiaca. owszem milosc to jest duze slowo i trzeba na prawde duzo razem przezyc zeby moc powiedziec smialo ze to milosc. ale tak moim zdaniem slowa "kocham cie" nie tylko uzywamy wtedy kiedy pomiedzy dwojgiem ludzi jest milosc ale tez i zakochanie. a zakochanie to chyba jest poczatek milosci choc oczywiscie nie musi sie prawdziwa miloscia konczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×