Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryshna

Zacząl sie odzywac po zerwaniu..O co chodzi/?

Polecane posty

Gość Patryshna

Chlopak zakonczył znajomość ze mna po półtora roku..Nawet nie pOwiedział konkretnie,twierdził ze nie umie zerwac więc po prostu przestał sie odzywac i to był koniec związku...Totalnie bez jakiegokolwiek kontaktu zostalismy.Nadeszla impreza.Wiedzialm ze on bedzie,ubralam sie jak najlepiej i sie bawilam maksymalnie.Wiem,ze mnie obserwował,nie bawil sie zbytnio..w przeciwienstwie do mnie.Nastepnego dnia zaczal sie odzywac..I ze odzywa sie bo ja go mierzyłam wzrokiem,ze wie ze JA go obserwowalam..i dziwnei mu z tego powodu..Hm..Nie jestm biegła w mysleniu facetow;/NIE ROZUMIEM GO!O co mu moze chodzic..Wiem,ze to troche dziecinne ale PROSZE WAS w rozwiazaniu-o pomoc;) Dziekuje z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloopia czy naiwna
macie 15lat? on nie chce, żebys sobie robiła nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryshna
Hm..Nadzieje ja juz dawno stracilam.NIE OBSERWOWALAM go na tej imprezie,dla mnei go nie bylo.Wogole dalam sobie spokój z Nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnUsIaCzeK
Masz racje-Dziecinada;) alee jesli juz to albo mu nadal zalezy,albo chce dobrych stosunkow z Toba i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dałaś sobie z nim spokój
to po co chcesz go rozszyfrowywać publicznie??? po co sie zastanawiasz w ogóle o co mu chodziło?? widzisz bo kłamiesz i tak naprawdę zalezy ci na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvdsvvdsvvdsvds
Zapytaj go nie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryshna
Nooo bo ja go kochałam to jest fakt.I pewnie gdzies tam nadal mam jakies pozostalosci po Nim stąd to myslenie:)..Zpominam "na siłe" a jak on zaczyna jakies podchody to mi to znow daje dziwne myslenie,choc nie chce juz bo za duzo wycierpialam...Mimo wszystko zastanawia mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvdsvvdsvvdsvds
Jasne - młode dziewczęta mają niczym nieuzasadnioną skłonność do odczytywania i nadinterpretowania zachowań swoich byłych, potencjalnych przyszłych i tych którzy wpadną im w oko. I zawsze ta interpretacja jest na plus dla dziewczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnUsIaCzeK
NoOo Niech dziewcze pyta;DChoc jak dla mnei to powinnas zapytac sie wprost o co chodzi i wszystko jasne.. Dziecinne jest to ze nie umiesz zapytac go sama tylko tu chcesz..Ja bym sprobowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryshna
Hm..Mozliwe ze interpretuje na swoja korzysc:) zastanowilo mnie to poprostu -luudziee jaki bulwers..Poprostu juz sie pogubilam i tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste i juz
Typowy facet, po prostu chcial cie podpuscic by zobaczyc czy dalej za nim jestes a tym samym podsycic swoje ego, zauwazyl ze go ignorujesz, poczul sie urazony i wymyslil taka bajeczke, poszla jak najdalej od niego! facet zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryshna
Dziekujee:) Tez nad tym myslalam;D aleee mimo wszystko miło ze mnie uswiadomiles/łas:)Bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste i juz
Ma sie to doświadczenie;) widzisz jak facetowi pojdzie na dume to pozniej sie jakas bedzie probowal odegrac takze nie daj sie w nic wciagnac, szczegolnie ze juz sie z niego wyleczylas..a po co od nowa rozdrapywac rany, i pamietaj zrob krok do przodu a nie dwa do tylu, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryshna
Hyhy:) Bede sie starac:) No bo mi sciema z obesrwoaniem i mierzeniem jakos nie przeszla zbytnio:) Tego mi brakowalo:) NIE DZIęKuje;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbaumba
sama se przeczysz dziewczynko piszesz ze go nie bylo dla ciebie to po jaki huuuj sie ubieralas jak najlepiej wiedzac ze on tam bedzie i skad moglas wiedziec ze sie na ciebie gapil musialas tez lukac na niego ty nie jestes biegla ogulnie w mysleniu a nie w mysleniu facetuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×