Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przejade cały świat na bizonie

promieniowanie, solarium

Polecane posty

Gość Kafeteryjny Pan Typu Bears
cały dzień się podszywam to już nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjny Pan Typu Bears
za takie średnie to mam satysfakcję . za te lepsze draża kokosowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica złośliwa
piszcie sobie co chcecie i tak mnie nie przekonacie, gdyby nie uczęszczanie na solarium gwarantowało mi nieśmiertelnosc to zwtedy bym sie zastanawiala, ale mozna byc spalonym na mahoń i umrzeć na raka żołądka, wszystko szkodzi w nadmiarze! myslicie, że woda która pijecie z plastikowych butelek nie jest szkodliwa?że, mięso ktre kupujecie jest badane? że powietrze które wdychacie jest czyste i nieszkodliwe? wszystko szkodzi! a wy piszecie akurat o solarium bo zżera was zazdrość, że jesteście białe jak ściana co nie zmniejsza prawdopodobieństwa waszego zachorowania na raka skóry!solarium polepsza moje samopoczucie, nadaje ładny odcień skórze, nie uzywam pudrów pomadek etc.myslicie że chemia która sobie kładziecie co rano w postaci fluidów podkładów pudrów tuszów jest mniej szkodliwa? a puder naprawde jest z aloesem? bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ładnie tylko racz
zauwazyć że opalanie na slońcu też zdrowe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt ci nie kaze siedziec na tym słoncu godzinami :) Tak oczywiscie wszystko to chemia, wiem. Ale staram sie ograniczac spozycie tych produktów o ktorych wiem ze najbardziej szkodzą. Nie jem fast foodów, nie pije gazowanych napojów, nie jadam puszkowego jedzenia, nie chodze do pizzerni, restauracji itp. Staram sie prowadzic zdrowy tryb zycia :) Jesli wiem ze solarium szkodzi i to w duzej mierze to po co mam tam chodzic? Zeby swiadomie skazywac siebie, swoje ciało na destrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdffffasa
taa jasne, z czystej zyczliwości zakladasz temat na kafe! :o możesz sobie wybierac i przebierac w zywnosci ile chcesz, wszedzie jest chemia i hormony, mówisz destrukcja dla organizmu? jeżeli czlowiek czuje sie psychicznie dobrze to dlaczego sobie to odbierac? dziekuje bardzo za twoja troske ale solarium lubie i libic bede i mam sie dobrze nic mi nie dolega! wszystko w umiarze i jest ok,a tobie od picia wody niegazowanej rozumu nie przybędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdffffasa
ale weź mi tu nie prorokuj bo ty widac kobieto masz problemy ze swoja osobowościa jakies psychosteryczne zaburzenia psychiczne? nie bylas badana? laluniu jak sobie wyhodujesz to bedziesz miała, ja ogród prowadze całe życie praz się jak kotlet na słońcu od tego tez dostaje sie raka, prędzej rozjedzie mnie autobus niź umre z powodu solarium ty stara paranoiczko hahahahah :o żenujaca jesteś ale pisz sobie pisz nudno by tu bylo bez takich pajaców jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak powiem wtrące się
ok. dziewczyny opalone ładnie wyglądają. Czy są opalone słońcem czy solarium. Zgodze się nawet ,że jeżeli ktoś popada w depresję jesienną lub zimową a solarium mu dobrze robi to jest git. Zgodzę się nawet z tym , ze niektórym solarium pomaga na reumatyzm i skórę. Jeżeli mu pomaga niech sobie chodzi. Ale kategorycznie jestem przeciw nienaturalnym pomarańczowym lub brunatnym dziewczynom , które nie znają umiaru w opalaniu. Solarium to też jest nałóg-choroba , bo dziewczyny nie dostrzegają swojego odbicia w lustrze , swojego dziwnego koloru bądz spalonej skóry. I chcą jeszcze. No i oczywiście solarium strasznie niszczy skórę. Ale to jest każdego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa
do ffdffffasa to ty jesteś jakaś nienormalna! Praktycznie każdy wie, że solarium jest szkodliwe! I chodź sobie choćby i każdego dnia, ale za parę lat będziesz wyglądać jak swoja o wiele starsza siostra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak powiem wtrące się
:-o normalka że niezdrowe. Kazdy sam wybiera. A co tu zazdrościć,jak zawsze można iść na solarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tego jak ktos pisze ze zazdroszcze? Ale czego tu zazdroscic? Powtórze sie jeszcze raz: to jest mój swiadomy wybór, jesli chcialabym byc opalona to bym chodzila na solarium ale nie chce. I niech mi nikt nie mówi, ze takie duze dawki promieniowania są zdrowe :O Jestem blada, bo tak wynika z mojej natury i nie bede na sile tego zmieniac. Tu sie nie ma czego wstydzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwirek
tez sie dziwie kolezankom, ktore chodza raz w tygodniu ciagle, ja stosuje teraz samoopalacze, bo nie lubie byc blada, a pomaranczowa skora po solarium mi nie odpowiada, nie moge jednak powstrzymac sie przed opalaniem na sloncu, juz nawet nie chodzi o sama opalenizne, ale o to uczucie siedzenia na sloneczku jak grzeje, chociaz wiem, ze to tez szkodliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słonce lepsze niz solarium :D rozumiem, ze mozna sie powygrzewac i poopalac na sloneczku ale wszystko z umiarem :) ja tutaj krytykuje chodzenie na solarium :D napewno wcieranie roznych samoopalaczy jest o wiele wiele mniej szkodliwe niz opalanie sie na solarium i nie przynosi duzych szkód (bo kosmetyki to chemia wcierana w skóre )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
mnie tam nie przeraza rak, bo raka to mozna miec wielu innych organow, poza tym raka skóry mialo tez wiele osob co sie nie opalalo. ale wiecie co? porównanie jak po paru latach wygląda skóra traktowana solarką albo duzymi dawkami slonca, a skora oszczedzana promieniami UV, skutecznie odstrasza mnie od solary. zresztą i tak np. zimą lubię być blada, a latem wystarczy że przy okazji lekko się opalę. jak widzę chodzące skwarki, to.. współczuję im? NIE:D myślę, dobrze im tak:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×