Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość stockings
..ja mam dzos czarne ponczoszki Den 20 z szwem i bialo czarne stringi na sobie... piekne uczucie...moj penisek to uwielbia... czas sobie najnowszy tren - fioletowe zakupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Piekne dzięki. Juz myślałem , że kolor nie odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili i miłe pończoszniczki ;-) Ja mam dziś pończochy kabaretki czarne, czarne stringi prześliczne i obcisłą czarną spódniczkę i wyyyysokie czaerne szpilki... No całkiem niezła ze mnie kobitka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plug
Olenka - ojoj - ale musisz czadowo wygladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
witajcie🌼 Ja w szpic ściętą spódniczkę w brązowo zielonkawe paseczki czarne ponczoszki półbuciki i czarną blizeczkę ;) szyja opleciona sznurem perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop... niestety nie mam czarnych włosów, jestem blondynką... Tylko bez głupich komentarzy na temat blondynek proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Jednym słowem mała czarna blondynka na szpileczkach :) Miodzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witaj Oleńko !!! Mam dziś skórzaną ciemnobrązową spódniczkę - do kolan, czarne pończoszki nylonki do paska i moje ukochane czrne majteczki z niewielkimi nogaweczkami, aha - czarne szpilki !! Caluski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witaj Majowa !! Jeszcze raz dzięki za link z pończoszkomi z Bon Prix caluski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała to raczej nie jestem, zapracowany, mam 174 cm wzrostu i ostatnio duuuzo schudłam... No jednym słowem cymesik ;-) Aśka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Mała czarna to do ubioru było. No przy takim wzroście to w dowodzie "wysoka" masz wpisane. Cymesik ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne szpilki są super. ja mam lakierki z odkrytymi palcami. Paznokcie pomalowane na ostry czerwony kolor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
ktoś tu wczesniej sie pytał czy jesteśmy szczupłe i czy ciuszki takie jak na fotach na modelkach ładnie wyglądają?:) otóż odpowiadam mam 166 wzrostu waze 55 kilo wiec raczej dobrze wyglądam w tych ubrankach widze swoj obraz w lustrze ;) nigdy nie załozyłabym niczego na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Podam i ja 55 kg, 167 cm, naturalna brunetka, podono fajnie stercząca pupa mówiąc nieskromnie, a biuścik "wsamakurat" - jak mówil Melchior Wańkowicz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też uzupełnie, choć w porównaniu z majową i Aśką mam troche większe gabaryty. Ale wexcie pod uwagę, ze jestem mamą dwójki dzieciaków!!! Najwyzej mnie wyśmiejecie albo nazwiecie grubaska. 174 cm, 68,5 kg (schudłam ostatnio 7kg!!!), stanik 75 C, pupcia odstająca, kształtna, twarda bo ćwiczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Mam bardzo fajnego Syna - Marcina !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
olenka wysoka jestes :) i w sam raz ;) nie moge patrzyc na anorektyczne modelki na wybiegach :) ja urodziłam 3 dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
17 lat- w tym roku, 4 maja zdaje maturę poszedl wsześniej do szkoly bo sam nauczyl się czytać i pisać - mój Tata Go zapalil do tego i oczywiście sporo nauczyl - po 2 tygodniach przenieśli Go do następnej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułała, a to tylko pogratulować!!! Super mieć takie dziecko mądre i inteligentne. mój też sie nieźle zapowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Marcin sam sobie wybral gimnazjum, zalatwil wszystkie formalności sam, podobnie liceum - teraz bardzo chce na prawo w Poznaniu - też jestem dumna z Niego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
U mnie wychodzi sloneczko - po 11 muszę jechać slużbowo pod Poznań i już dziś nie wrócę - papiery już mam gotowe, --zaczynam myśleć powoli o wakacjach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dop.... ........ A dobry seksik w milych okolicznościach i uroczym nastroju ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejPn
Aska.... seksik ? czy jakis wzajemy pokaz w lesie w Pn gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Maciusiu, mam trochę inne wymagania.. .. wzajemne pokazy w lesie to jeszcze nie dla mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejPn
aska - hmm... szkoda... a wedlug ciebie - to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×