Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Aśka niewysoka
Witaj !! w poniedz. mój Syn zdaje maturę - jestem trochę podekscytowana !! pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka rozumiem Cie doskonale. Ale z tego co pisałaśwcześniej wnioskuję, iż poradzi sobie śpiewająco!!! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dzięki !!! też mam takie przeświadczenie............ U mnie w P jest bardzo cieplo !!! bardzo zielono i pięknie !!! Mam dziś tradycyjnie nylonki i po raz pierwszy w tym roku jedwabne biale majteczki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
No to Ktoś będzie mial uciechę !! Ja uwielbiam jedwabne majtki, szczególnie przyjemnie kiedy gorące dni! Nosilaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
O tak !! ja też to lubię !! Zastanawiam się czy w okresie matury wybrać parę dni urlopu ? A może nie i normalnie pracować ? i tak, i tak żle - Kochana może poradzisz - pewnie miejsca sobie nie znajdę !! Ponoć w weekend zmiana pogody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz urlopu na maturę. Czas Ci predzej zleci w pracy. Jaka zmiana pogody? W weekend ma być 22 stopnie podobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
W sobotę ma być już deszcz !! Oleńka chyba masz rację !! nie wezmę wolnego!! Wiesz? zamówilam te pończoszki z Bon Prix które polecila Majowa - te z potrojnym paskiem na udzie, czekam na przesylkę, aha oczywiście majtki też u nich w tym samym kolorze - jestem ciekawa !! hi hi hi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka i Dop........... muszę końcyć i jechać do ZUS, trzymajcie się, ostatnia prognoza na weekend : sucho i gorąco !! Pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
hej!! dziewczyny :) Jak tam majowe stroje i nastroje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŚKA! A nie mówiłam o tym weekendzie!!! Miałam racje, HURA!!! Pa, do jutra Aśka. Dop*** i zostaliśmy sami... bez taty bez mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dop*** dołączyła Majowa. Hej majowa. Ostatnio kupiłam sobie czerwone, pończochy kabaretku, mmmmrau....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
to swietnie ja nie bardzo wiem do czego by mi miały pasowac wole czerń lub biel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
dopku moze masz racje ;) ale na ten pomysł nie wapdł jeszcze mój mezczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
moze mnie poprostu w czerwieni nie widzi :) ostatnio biel i krem go nęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
juz potargane mysli go dopadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
moze własnie dlatego ze falbanki zupełnie nie pasują do mnie to i czerwiem odpada ;) Nie mam rozgraniczenia na ponczoszki nocą i rano lubię jak coś jest uniwersalne wtedy i seks jest spontaniczny przez co i namietny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie na wieczór coś zupełnie ekstra założyć;-) Lubie czekać na ten moment jak wrócę po pracy dodomu, dzieciaki położę spać i mogę się przebierać i paradować przed moim mężem w czymś nowym... Wystarczy moment... Moajowa a ja o "tych falbankach", no wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
wiem ;) niektóre kobiety przeuroczo wyglądają w falbaneczkach niestety ja chyba raczej nie :) a z czerwienią i rózem naprawde uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wczoraj tak nagle uciekłam bo miałam sprawę do załatwienia i nie zdażyłam się pozegnać. Dziś 🖐️. Pogoda cudna, ponczoszki na swoim miejscu, czekam na Was. ZAPRACOWANY!!! Coś Ci wysłałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockings
witaj... u mnie tez ponczoszki dzis i wszytsko pasuje - super uczucie :) olenka- tez na cos czekam :))) stockingboy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stockings, ale to najpierw musisz sie postarać. Nie ma tak, każdy musi swoje odczekać i pozabiegać o mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockings
... no oczywiscie :) ale zaklikaj po prostu na maila - to bede mial twojego i spobie mozemy popisac troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Jeszcze nie bylam w Urz. Skarb. i nie oddalam PIT-u !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, to masz problem... ja oddałam juz wlutym ;-) A co masz dzis na sobie? Ja mam ponczoszki kabaretki, strini, czarne szpilko z odrytymi palcami i granatową szmizjerkę... Wyglądam jako tako ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×