Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvvvvvvvvvvvvvvvvvv

no kurde co ze mną jest nie tak??????

Polecane posty

Gość cvvvvvvvvvvvvvvvvvv

może Wy mi powiecie?? mam 24 lata, nie mam faceta i nigdy go nie miałam. Nie jestem pięknością ale brzydulą też nie, jestem raczej normalna, sympatyczna, miła, otwarta na świat i ludzi... mam wrażenie, że to się nigdy nie zmieni, że zawsze bede sama. mega deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennie zachmurzona
Nie uwierzysz normalnie mam tak samo . Tylko chyba jestem o rok starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennie zachmurzona
Nawet miałam tu dziś założyć podobny temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka844
Nie jestes sama, tez mam 24 lata i dokladnie jak piszesz, i nigdy nie mialam faceta, tez mnie lapie depresja z tego powodu czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutny
ja tez jestem sam z ta roznica ze kogos mialem kiedys ale to bylo krotko i dawno temu. Nie jestescie same chociaz raczej to Was nie pocieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvvvvvvvvvvvvvvvvv
i do tego, każdy facet, którego poznam, który jest ok.... jest zajęty!!!!!!!!! ma sa kra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
JAk to nie jestes brzydula? Pokaz zdjecie to sie okaze czy niejetes brzydula. Chociaz to nic zlego, ale moze masz jakis bledny wizerunek samej siebie, moze jestes brzydula i musisz troche popracowac zeby znalzec faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe slonce
dziewczyny ale jak to nigdy nie mialyscie faceta? nigdy nie mialyscie powaznego zwiazku czy tych takich nastoletnich szalonych tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennie zachmurzona
No faceci zajęci, u mnie nawet koleżanki zajęte. Nie ma nawet z kim pojechac na wakacje, bo same pary. Dosłownie SAME PARY wokół. Tylko ja niesparowana i włóczę się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennie zachmurzona
Ja nigdy nie miałam. I nie wiem, czy jestem brzydulą, czy nie. Wkleić zdjęcie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvvvvvvvvvvvvvvvvv
kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutny
A ja jestem sam bo prawie nie mam znajomych i malo w moim otoczeniu jest dziewczyn z reszta i tak na mnie wiekszej uwagi nie zwracaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokota
Ostatnio byłam na spotkaniu z kumpelami i jak nas było cztery przy stoliku tak kazda samotna. jedna sama z dzieckiem ok 40-stki. Druga w związku z zajetym facetem - babka 30 lat. Trzecia po toksycznym związku - 35 lat, a trzecia po tez po toksycznych zwiazkach 36 lat. Mogłabym tak wymieniać godzinami. I to nie jest tak, że babki brzydkie.Gówno prawda. Samotność, to ostatnio jakaś plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
no skoro ktos bierze pod uwage kwestie wygladu to chyba dobrze zeby wkleil bo co to za gadanie ze jest sie ladnym czy brzydkim? No sa takie przypadki ze ktos jest brzydki wybitnie ale moze masz z jakiegos wzgledu zaburzona percepcje samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka844
U mnie jest tak ze nigdy nie bylam w powaznym zwiazku, wogole w zadnym zwiazku, jak mialam jakis kontakt z facetem to krotkotrwaly zwykle to byla wakacyjna przygoda, tak jak autorka nie jestem przydula, wrecz nawet atrakcyjna, tylko wlasnie malo wierze w siebie, jak juz poznam kogos to jestem niesmiala, ale problemem jest wlasnie to poznanie kogos, wszyscy tez w parach dokladnie nie maja czasu by wychodzic z kumpela singielka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutny
No wiec o co chodzi czemu wszyscy dookola sa samotni chociaz nie chca byc samotni? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
kokota? Jak ostatnio, plaga? To naturalna kolej rzeczy. Jak se poscielesz tak sie wyspisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ongryrtyrt
wklej to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe slonce
al czemu nie mialyscie? jakies powody musza byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
smuuutny dlaczego? Bo wola myslec ze najfajniej jest jak sie komus wsadza palce do du..y i jeszcze sie upieraja i szkola innych w tych bezecenstwach, a juz 3000 lat temu ludzie spisali dla potomnych prawde o zyciu zeby glupot nie robili i nie musiel uczyc sie jak prymitywy na wlasnych bledach. Co ja mowi ludzie dzisiaj nawet na wlasnych sie niepotrafia uczyc bo popelniaja te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
>>>> ongryrtyrt wklej to ocenimy ------- jakie ocenimy? Nic nie bedziemy oceniac tylko co najwyzej przekonamy sie jak jest i czy dana osoba prawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe slonce
kurcze a dla mnie to troche dziwne w dobie internetu, ze ludzie czuja sie samotni. mowie serio, przeciez wystarczy odrobina odwagi i na kogos ciekawego sie trafi, przeciez teraz wszyscy sa w necie, samotni, zajeci, brzydcy, piekni, warto probowac i szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokota
Kot z wibratorem pierdoły opowiadasz. Kobieta to również sposób poruszania się,gesty rąk, mimika, spojrzenie itp. itd. każdy facet zostanie uwiedziony tym co go akurat poruszy. Innego to może nie brać a jegoakurat tak Zdjęcie mówi niewiele o człowieku.Minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvvvvvvvvvvvvvvvvv
ja nie wkleje, sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
No to sie nie powoluj na kwestie urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
kokota jakie pierdoly, dokladnie jest tak jak napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennie zachmurzona
Ja sie nie uwarzam za mega atrakcyjną, gdybym taka była, pewnie w wieku prawie 25 lat miałabym już jakiś związek na koncie, nieudany czy udany to już inna kwestia. Nie mam pojęcia dlaczego ciagle jestem sama. Dlaczego nie umiem poznać nikogo i zbudować z nim normalnej dłuższej relacji. teraz jest jeszcze trudniej, bo wykruszyły sie dziewczyny, z którymi mozna by gdzies wyjść z celu poznawania kogoś, bo same mężatki albo przyszłe mężątki w moim najbliższym otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×