Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa wiadomość

Wasze wymarzone zaręczyny...

Polecane posty

Gość nowa wiadomość

Jak sobie wyobrażacie wymarzone zaręczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomoge
nad morzem o zachodzie slonca ja i on :) takie moje wymarzone a tak naparwde jaki by nie byly i tak bym sie poplakala ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja.. ja mam dwa takie marzenia.Jedno- na cmentarzu, wśród grobów. "Tu zaczniemy i tu skończymy". Nie wiem czemu, ale wydaje mi się to szalenie romantyczne. Drugie? Na plaży w Sielpi Wielkiej- miejscowości, która w te wakacje zawładnęła moim serce. Tu już słowa nie są ważne. Po prostu chciałabym, by On zapytał mnie o to właśnie tam. W tej małej, niby zwyczajnej miejscowości turystycznej. Dyskoteka, a potem spacer po rozgrzanym piasku w blasku księżyca. I rozmarzyłam się, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18lat
sonya jak przeczytalam o tym cmentarzu to az mnie ciary przeszly :) w sumie jakby tak powiedzial "tu zaczniemy i tu skonczymy" to by bylo cudowne :) wiec calkiem fajny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funka123
ło boze na cmentarzu!Nie! w romantycznym miejscu,na łonie przyrody:)nie wiem w lesie:)na plazy:)oczywiscie kiedy nikogo nie bedzie,na wycieczce zagranicznej w jakims pieknym miejscu:)na łódce na srodku jeziora:)mojej kolezanki facet oswiadczyl sie tak ze zafundowal wyjazd do egipu i tam sie oswiadczyl:D:D:Dtez chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguria.
A ja chciałabym w Rzymie. W końcu wieczne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie , romantycznie , miło :D Tylko najczesciej i w duzym przypadku romantyzm szlag trafia :) Bo wy po ten pierscionek idziecie razem z facetem do Kruka czy innego Apartu i wybieracie, przymierzacie i mierzycie :D wiec gdzie ten romantyzm ? I zaskoczenie ? :P a niestety takie zakupy staja sie nagminne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
kosmiczne brak w Twoim tekscie informacji ze najczesciej ida kupic pierscionek razem po konsultacjach z mamusia i przyjaciolkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój obecny
za pierwszym razem miał mi się oświadczyć we Włoszech na Sylwestra. Pierścionek pomagała wybierać Mu siostra. Tajemnica była tak wielka, że aż do zdarzenia nie doszło :( Na nasze nieszczęście. Po 12 latach jesteśmy znowu na wspólnej drodze i... jestem bardzo ciekawa jak tym razem to wykombinuje :D Na razie śmiejemy się, że przynajmniej teraz wiem, że ma taki zamiar ;) A wymarzone zaręczyny... na placu budowy naszego domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×