Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona Pyza

Jak poprawić sobie samoocenę, jak nabrać pewności siebie??

Polecane posty

Gość Mona Pyza

Rodzice mnie nie kochali i zawsze miałam pod górkę. Teraz mam 20 lat i zrytą psychę. Co zrobić, żeby poczuć się fajnym człowiekiem, a nie bezwartościowym kawałkiem gówna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesowny
zrób loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Pyza
Dziękuję za bardzo konkretną radę :). Jeszcze ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokota
Nie , ja dziękuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Pyza
Dzięki, przeczytam. Na wizytę u terapeuty nie mam odwagi. Pieniędzy zresztą też :). Musze spróbować jakoś sama sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieugietula
Ja jestem w podobnej sytuacji;) Poczytalam sobie jednak kilka fajnych ksiazek i dotarlo do mnie, ze to faktycznie wina rodzicow a nie moja powoduje ze jestem czasami jak sparalizowana. Zeby to zrozumiec (ale tak centralnie) nie wystarczy sobie tylko to powiedziec, bo to my wiemy. Ale nalezy sobie o tym poczytac zeby sobie to uswiadomic. Poza tym wiele zalezy tez od twojego otoczenia, twoich znajomych (i tego jak czujesz sie odbierana), od tego czym sie zajmujesz (czy sprawia ci to przyjemnosc). No i tez od ciebie. Czy jestes w stanie cos z tym dziadoskim uczuciem zrobic. Moze masz zaufana kumpele (albo kumpela;)) z ktorym sobie mozesz o tym poplocic? Bo duszenie tego w sobie to nie zawsze dobre;) Trzym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×