Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załąmka

trądzik na plecach dekolcie i twarzy

Polecane posty

Gość załąmka

trądzik na plecach dekolcie i twarzy sprawia że wstydzę się swojego faceta. jesteśmy ze sobą długo na początku bardzo się tego wstydziłam nie pozwalałam się z tego powodu rozebrać:( potem stan skóry się poprawił moje zahamowania trochę puściły zaczęłam się czuć swobodnie ale teraz znowu wylądam strasznie i wstydzę się go. boję się co sobie pomyśli jak mnie zobaczy ostatnio rzadko się widzimy:( dodam że ostatnio sporo przytyłam i to też mnie dołuje ważę 70 kg przy wzroście 168. nie radzę sobie już nie wiem od czego to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze masz jakies problemy hormonalne- najlepiej idz do lekarza, najlepiej endokrynologa. A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
izoteki są dla mnie nieosiągalne ze wzlędu na cenę:( leczę się u endokrynoloa powiedział mi że wszystko ok mam uzki i wole tarczycy ale wyniki tsh sąw normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
różnie ok 1,5 - 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlennnnn
eee wystarczy plyn afronis. Przecoeraj nim skore przynajmniej dwa razy wiecej i zaraz przejdzie, a kosztuje ok 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
tlennnnn a dostane o bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijesz w normie .Nie wiem co ci powiedzieć . Ile masz lat? Jadasz dużo słodyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlennnnn
tak. Jasne. Ja mam wlasnie pewnie juz 5 butelke ale przemywam nim twarz i jest wszystko ok. Minus jest taki ze bardzo wysusz skore ale mozna temu przeciwdzialac stosujac dobry balsam czy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
20 lat nie jem dużo słodkiego trądzik mam od 5 kl szkoły podstawowej :( ai nie mogę się o pozbyć :( miałam już tyle mazideł płynów i tabletek ale to tylko chwilowa poprawa i z powrotem wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
a najgorsze że przez to zamykam się w sobie i za cholerę nie można do mnie dotrzeć jak mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one22 stary ale o tradziku masz małe pojecie jak ktos ma tradzik a nie kilka zaskórniaków to picie nawet 100 litrów wody mu nie pomoze a z tymi słodyczami to mit bo jak ktos ma tradzik to ograniczenie ich nie pomoze w niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
mam zamiar zamówić sobie kwasy owocowe na allegro ale trochę się boję ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlennnnn
ale przed kwasami musi byc wyleczona skora tak powiedziala mi kosmetyczka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
dodam że mój brat leżał w szpitalu na trądzik i dopiero tam mu wyleczyli ale tabletki kosztowały więcej niż ojciec zarabiał ale wtedy jeszcze NFZ refundował te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera dziewczyna Moja córka miała właśnie podobny problem i jak odłozyła ciuciu i akurat mniej zaczęła pić płynów (bo pijała ok 5 litrów) skóra jej sie poprawiła. No ale moze nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
boję się że nigdy się tego nie pozbędę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie olejek lawendowy w aptece i rozcieńczaj każdorazowo 5 kropelek z 4 łyżkami stołowymi wody mineralnej tym przemywaj te miejsca mi bardzo pomogło!! a olejek kosztuje około 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie olejek lawendowy w aptece i rozcieńczaj każdorazowo 5 kropelek z 4 łyżkami stołowymi wody mineralnej tym przemywaj te miejsca mi bardzo pomogło!! a olejek kosztuje około 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
miałam kiedyś spirytus lawendowy i nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy wpis szczerej dziewczyny to dobry pomysł. kuracja izotekiem jest skuteczna ale sa skutki uboczne tego leku, trzeba się systematycznie badac itp ale wiele pozytywnych opinii i efektów czytałem lub sam widziałem. ewentualnie często antykoncepcja pigułkami pomaga jesli lekarz jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
anty miałam i to te głównie na trądzik ale tylko trochę pomogły teraz chyba znowu do nich wrócę bo mam problem z okresem dostaje co 2 tydzień :( właśnie też dlatego zaczełam barac tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie che sie tu wymadrzac:P jak masz tradzik nie tylko na twarzy ale na plecach i dekoldzie to ci swiety boze nie pomoze i napewn nie pomoze ci olejek lawendowy, maseczki, tabletki typu zynk, woda;) nawet jakis antybiotyki zewnetrze bo to wszystko moze wspomagac leczenie i profilaktycznie mozna to stosowac ale nie wyleczy to tradziku i sama wiem to najlepiej bo tez miałam na twarzy i na plecach i na dekoldzie i było coraz gorzej i zrobiłam zdecydowany krok i mija rok po kuracji i nadal pryszczy nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na trądzik tylko mydło siarkow
e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmka
chyba spróbuję z tą tetracykliną ja po prostu już nie daję rady wysiadam przez to też psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest cos
no tak mydlo siarkowe i afronis i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×