Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biuśśś

--błagam pomóżcie mi znaleźć dobry biustonosz-------

Polecane posty

Gość biuśśś

nosze 75F. zmieniłam rozmiar z 80D. Zalezy mi, aby stanik był bez ramiaczek i naprawdę dobrze podtrzymujący biust, bo niestety mój nie jest jędrny:( wiem,z ę sa tu dziewczyny, któe znają się na rzeczy, wiec prosze o pomoc. A może gorset byłby lepszy? Moze lepiej by podtrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma sensu radzić się na kafe. Najlepiej przejść się do dobrego sklepu z bielizną i po porstu mierzyć. Najlepiej jak sprzedawczyny popoprawia, doradzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancer
radze isc do dobrego sklepu gdzie bedzie dobra obsluga i razem dobierzecie rozmiar stanika. najwaznijesze jest to zeby byl dobry rozmiar pod biustem. mniejszy niz taki jaki sobie zmierzyc zeby wsyztsko dobrze sie trzymalo a wtedy dobrac miseczke. gorset tez dobra sprawa ale zalezy do jakiego ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuśśś
wiem wiem, ale problem jest taki, ze mieszkam w małej miejscowości, dobrych sklepów nie ma w pobliżu, dlatego chciałam zamówić cos z netu, najwyżej odeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie odradzam ten sposób. Więcej wydasz na odsyłanie niż na przejazd samochodem czy autobusem do większego miasta. Stanik musi być dobrze dobrany, szczególnie jeśli piszesz, że piersi stają się obwisłe. Źle dobrana bielizna pogłębi ten problem. Poza tym stalki, szelki, miski to wszystko musi być idealnie dopasowane żeby nie szkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuśśś
suknia będzie jednoczęściowa, ale raczej zdecyduję się na biustonosz, bo wygodniej, a poza tym nie chce sie usmazyc na własnym ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuśśś
no chyba znalazłam odpowiedni, tak myślę. Ale zamówię na koniec maja, bo teraz się odchudzam, wiec rozmiar moze się nieco zmienić i dopiero wtedy się dobrze wymierzę: http://www.dopasowana.pl/product-pol-719-Biustonosz-z-odpinanymi-ramiaczkami-Porcelain-usztywniany-gladki-w-kolorze-bialym-Superbra-Panache-3370.html lub: http://www.dopasowana.pl/product-pol-416-Biustonosz-Confetti-z-odpinanymi-ramiaczkami-strapless-w-kolorze-kemowym-4070.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibieska piosenka
z atlantica maja fajne bardotki podszyte silikonem,dobrze sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyckonosze
biuśśś - jeśli dopiero zmieniłaś rozmiar to lepiej odpuść sobie sztywne miski, lepiej zacznij od miękkich. Osobiście wolę staniki firmy freya ale panache tez są bardzo chwalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
hej, ja mam ten confetti, wprawdzie czarny, no ale fason ten sam, jest bardzo wygodny i dość niezabudowany, więc raczej nie powinien wystawać spod sukienki... no oczywiście zależy jaki sukienka ma dekolt... :D ale wygląda pięknie, boskie hafty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuśś
aha, a czy tam na stronie sa podane rozmiary polskie, czy brytyjskie/ Bo nie wiem, czy mam zamówić 34/75F, czy 34/75E. Nosze polskie 75F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisetetyyyyta
niestety w Pl ogolnie jest STRASZNIE ciezko znalesc faktycznie dopasowany i dobry stanik!:( a jelsi juz takowy gdzie sie uda zanlesc to jak sama zauwazylas - ceny sa kosmiczne i bija na glowe.. mnie sie nie usmiecha dac na biustonosz powiedzmy 250zł!:( .... jak 75D i uwierz mi w PL tez i taki rozmiar jest cholernie ciezko dostac! ... takie firmy jakresered czy esqoit (czy jak sie to tam pisze!:D) maja raczej rozmairowki DO 70C .... :( ... tak mi pani w skiekie pow, a jesli np. w atlantkiu juz cos jest to oczywscie w dwa dni pozniejowy rozmiar wykupiony! .. i zeby nie bylo.. nie mieszkam w malej miekscowaosci... tylko w czestochowie... :( porażka!... ale ten stanik -pierwszy- gladki, ktory nam pokazalaas w linku wydaje sie byc dosc fajny - ALE powtarzam - wydaje sie! ciezko jest kupic cos prze int.. a moze sproboj w Trumph'ie? ... tam maja dobra bielizne i mysle ze tam w podobnych ieniadzach juz cos kupisz i bedziesz mogla juz to przymierzyc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w triumphie nie mają pełnej rozmiarówki. u nich 70 kończy się na C, a o 65 pod biustem można pomarzyć... :/ ja już wolę zamówić z neta i odesłać niechciane. tym bardziej, że za przesyłkę płacę tylko raz. za 1 rzutem zamawiam kilka staników (wystarczająco dużo żeby mieć darmową przesyłkę). w domu przymierzam, dobieram rozmiar i niechciane odsyłam (za tą paczkę już płacę normalnie). tańsze polskie firmy produkujące staniki w nietypowych rozmiarach to Kostar i Dalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyta
katowiczanka- calkiem fany pomysl!:) a polecisz jakies firmy inernetowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyta
ooo.. dziekuje!:) zaraz sobie sprawdze stronke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja ostatnio oglądam program o tym jak dobierać stanik. Od tej pory wybieram o rozmiar miseczki o jedne większy niż przedtem i mniejszy obwód pod biustem. Od tej pory o wiele łatwiej idzie mi zakup biustonoszy. Nawet przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko polecam firmę Panache. Sama planowałam właśnie założyć taki biustonosz, na wszelki wypadek:) jednak okazało się, że nie będzie to konieczne. Marka ta specjalizuje się w "nietypowych" jak ma zwykłe firmy rozmiarach. Sądzę, że ten model sprawdzi się na niezbyt jędrnym biuście, osobiście mierzyłam poniższy model, który jest bardzo sztywny, powinnaś być zadowolona, nie powinno nic opadać:) http://allegro.pl/biustonosz-panache-hestia-ivory-32e-70e-balkonetka-i1513030061.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo87
A może wejdź na lobby biuściastych - tam dziewczyny mają wprawę w doradzaniu jaki model na jaką okazję i przy jakim biuście - są też tematy o ślubnych stanikach, wiec do dzieła :) http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×