Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelikaaaaaaaaaa

pomóżcie dziewczyny!

Polecane posty

Gość angelikaaaaaaaaaa

rozmawiam z pewnym chlopakiem 5 dni i on chce sie spotkac, nalega juz od drugiej naszej rozmowy na to. nie wiem, widzialam jego zdjecie, on widzial moje, mowi ze po co odwlekac. Ale ja mysle ze to chyba za wczesnie... nie mam doswiadczenia jesli chodzi o takie randki z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz za ciosem nie bój zaby lepeij sie spotkac od razu niz w głowie sobie tworzyc wizje akiegos człowieka a takto bedzie od razu wiadomo albo w prawo albo w lewo:P mówi ci to osoba która korespnduje 2 miesiace z facetem:O:o o i jedynie ze zdjec sie znaja:P i im dłzuzej tym wiekszy stres:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jddjdjdfdjf
Rozmawiasz 5 dni non stop?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaaaa
nie non stop, ale po 2-3 godziny codziennie. Ale nie wiem, jakos tak wydaje mi sie, ze mu strasznie zalezy aby miec kogos po prostu, w pewien sposob mnie podpuszcza itd. nie mam pojęcia co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaaaa
nie wiem, tym bardziej ze on ma konto na profilu randkowym jakims... nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaaaa
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot w butach z wibratorem
co pani dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaaaa
prosze o poważne rady, jestem dosyc niesmiala a wiadomo, ze przez internet to inaczej sie rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 25
idz sprubuj co ci szkodzi. pogadacie i bedzie fajnie a jak nie to 2 razu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwe
Z moich doswiadczen wynika że jak sie spotykasz szybko to nic z tego nie wychodzi. Związki udają się jeśli spotkanie jest po pewnym czasie (kilku tygodniach albo miesiącu). Ja bym jeszcze poczekala. No chyba że nie chcesz związku, tylko poznać kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, z idz. Po co tak ciagnac te rozmowy na necie, nie wiadomo jak dlugo. A tak to pojdziesz i zobaczysz, czy ci sie facet podoba, czy nie, czy nadajecie na tych samych falach, bo przez internet to sobie mozna napisac wszystko co sie chce, a rzeczywistosc moze sie okazac zupelnie inna :O Jak bedzie fajnie, to po 1-szym spotkaniu bedzie i drugie i trzecie. A jak okaze sie, ze to nie to, o przynajmniej nie bedziesz tracic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaa
mamy sie spotkac jutro, boje sie strasznie, nie wiem moze to wszystko odwołac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaa
on strasznie nalega juz od poczatku naszych rozmow na spotkanie. jakis strasznie napalony czy co? nie wiem sama,pisze do mnie z echce sie zakochac itd a nie zna mnie wcale, nie rozumiem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czemu
sie boisz, włącz na luz i bądź sobą Radzę tobie spotkaj się z nim w miejscu publicznym jak np. kawiarnia ... Jeżeli nie przypadniecie sobie do gustu to co z tego czy świat się zawali Nie wiem dlaczego tak się przejmujesz tym spotkaniem Potraktuj to spotkanie jak spotkanie koleżeńskie i nic więcej , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisze do ciebie
że chce się zakochać ..... hmmmmmmmmmmm może to zwykły podrywacz w dodatku porąbany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaa
wlasnie jakos sie boje ze moze jakis podrywacz zwykly albo wariat... moze sie spotkac w parku? chyba duzo ludzi tam bedzie...wiec jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaa
błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaaaa
myslicie ze park i spacer to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×