Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czona

****** NASZ ŚLUB ****** CZERWIEC 2010 ******

Polecane posty

Witajcie kOCHANE NARZECZONE :) Na wstepie podkreśle, że wiem, że jest już wątek pt. \"Kto na 2010\", ale ciągnie się on już od dawna i są tam dziewczyny, które mają termin i na styczeń i na lipiec i na grudzień 2010r. a w związku z tym jest niezły tłok ;) Ja natomiast chciałabym zapoznać się z kobietkami które mają termin na CZERWIEC 2010. Jestem zaręczona dopiero od 12 kwietnia 09 i nasze przygotowania ruszą dopiero od początku maja... z tym że nie bardzo wiemy OD CZEGO ZACZĄĆ PRZYGOTOWANIA????? Pozdrawiam gorąco i zapraszam - poznajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
no witam witam. a który czerwiec dokładnie? my 26.o6.2010. u nas juz w sumie wszytsko zalatwione. a ty nie masz jeszcze sali ani nic? bo powiem ci że bardzo ciezko z terminami więc radze sie pospieszyć!! a z jakiej miejscowowści jetes? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Już pozałatwiane? Ojjj tak szybko? Spokojnie, mamy na oku dwie sale, na jedną moja mama wpisała nas ołówkiem (pracuje tam jej znajoma) kilka dni temu na nasz wymarzony termin: 12.06.2010 :) w razie czego, gdyby druga sala nam sie nie spodobała mamy już sale :p A na tej drugiej terminy też narazie są wolne :) Wesele będzie w moim rodzinnym miasteczku - 25tyś mieszkancow, teraz mieszkam z moim narzeczonym w miescie wojewodzkim - jego rodzinnym i naszym uczelnianym... No dobra powiedzmy ze sale załatwimy - CO DALEJ? :) Pomozesz? ---------------------------------------------------------------------------------- Mam taką propozycję dla Was wpisujących się tutaj - może kazda z nas napisze o sobie pare słów na początek abysmy sie lepiej poznaly? Proponuje wymyslec liste pytan - co Wy na to??? Zacznę ukladac liste pytan, jak macie ochote dodajcie nowe: 1. Imię Twoje i Twojego Narzeczonego 2. Skąd jesteście (moze byc wojewodztwo jak sie wstydzicie;) 3. Ile macie lat 4. Od kiedy jestescie razem 5. gdzie sie poznaliscie 6. Kiedy i jak odbyly sie zaręczyny 7. Dokladny termin slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
hmmm no sala to podstawa zaraz potem dobry zespół. zespół moim zdaniem to podstawa. my poza tym mamy jeszcze kamere i fotografa i samochód. a jesli chodzi o te pytania to czemu nie. ja moge zaczac : 1. Ewa i Czarek 2. Częstochowa 3. lat w czasie ślubu ja 21, on 25 4. razem 3lata 5. poznalismy sie przez naszych znajomych, w sumie przez przypadek, gdy go poznawałam bylam w związku z którego zrezygnowałam i to byl najlepszy wybór w moim życiu jak dotąd 6. oświadczyl mi sie 12lipca o czym bylam zupelnie nie swiadoma w naszym tajemniczym miejscu, a zareczyny oficialne przy rodzicach były miesiac później. 7. termin ślubu : 26.06.2010 Autorko teraz twoja kolej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
a moze jeszcze dorzućmy punkt : 8. link do naszej sali weselnej oraz punkt 9. wymarzona suknia ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) A zatem: 1. Asia i Marek 2. Kujawsko - Pomorskie 3. Jestesmy w tym samym wieku i z tego samego miesiąca :P - w chwili obecnej 23, rocznikowo 24, w dniu ślubu 25 lat 4. 12.04.2007 - 2 lata z kawałkiem 5. Poznalismy się na studiach na 3 roku ale kojarzylismy sie od 1 roku - juz wtedy wpadlismy sobie w oko ale bylismy zajeci :P 6. Dokladnie w drugą rocznice zwiazku - 12.04.2009 zabrał mnie nad morze, bylo pieknie, oficjalne zareczyny u rodzicow prawdopodobnie beda 1 maja :) 7. O ile wszystko sie uda - 12.06.2010 :) 8. narazie brak 9. narazie brak Obecuje dopisac punkt 8 i 9 w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze tylko 2 osoby sa na
czerwiec 2010????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem na czerwiec
12.06.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś na ten sam co ja? ale super :):):) odpowiedz na pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekokruszek1981
1. Imię Twoje i Twojego Narzeczonego 3. Ile macie lat: 28 i 35 lat teraz w dniu slubu plus 1 rok 7. Dokladny termin slubu czerwiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też jestem na 12.06.2010 1. Marta i Amadeusz 2. warmia i mazury 3. 22 i 24 4. 16 maja bedzie 7 lat razem 5. znamy się od dziecka 6. 14 luty 2009 w Stegnie :) napisał na piasku czy za niego wyjdę 7. 12.06.2010 8. www.mozart-centrum.pl 9. brak :) Mamy już załatwione: -salę -dj-a -kamerzyste -obrączki kupione -godzinę w kościele w sumie to jeszcze tylko został fotograf a reszta będzie już w przyszłym roku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_2606
hej dziewczyny, ja jestem na 26.06.2010 i w sumie juz jest wszystko zamowione, zostal tylko termin w kosciele i juz bedzie wszystko gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja tez jestem na czerwiec 2010 roku. Wahamy sie miedzy 19.06 a 26.06. Sale mam juz upatrzana, fotografa i kamerzyste tez. Mysle,ze zespol tez juz znalezlismy. Ale zadnej umowy jeszcze nie podpisalismy. U nas sytuacja jest o tyle trudniejsza,ze bedziemy mieli slub miedzynarodowy z racji tego,ze moj narzeczony nie jest Polakiem.Nie mieszkamy w chwili obecnej w Polsce wiec troszke ciezko jest wszystko zorganizowac,ale w maju jade na tydzien do Polski wiec poumawiam sie na spotkania i powinnam zalatwic sporo spraw. 1. Ewelina i Simon 2. Koszalin (w chwili obecnej Dublin) 3. 24, 27 4. marzec 2006 5. w pubie, na moim przyjeciu urodzinowym 6. 31.05.08 i bylo bardzo romantycznie i cudownie ;) 7. 19/26.06 .2010 8. http://www.hotelapollo.pl/pl/sala_balowa.php 9. jeszcze nie mam takowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Cześć dziewczyny, poniżej moje odpowiedzi ;) 1. Marzena i Bartosz 2. Katowice/Mysłowice 3. oboje 23 (rocznikowo 24 ;)) 4. Razem do 13.12.2003 5. Poznaliśmy się na mojej 18-stce ;) 6. Zaręczyny 25.12.2007 - przy naszych rodzicach (nasi rodzice poznali się już wcześniej ;) 7. 26.06.2010 godz. 15.00 8. Nasza sala nie ma swojej stronki internetowej ale mieści się w Mysłowicach ;) 9. narazie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
N.O.R.M.A.L.N.A - moj narzeczony jest z Ząbrowa koło Iławy - byłam w tej restauracji w której robicie wesele - ślicznie tam jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. sorry że wam się wtrącę w wasz topik:):) ja także się wychodzę w czerwcu za mąż ale tego roku (dokładnie 13.06.2009r) :):):) i życzę wam powodzenia w organizowaniu!!!!! zobaczycie jak to przeleci, w styczniu zeszłego roku mówiliśmy ze mamy jeszcze 1,5 roku a tu raptem zostało 2 miesiace także powodzenia, powodzenia, powodzenia!!!!!!!!! uciekam, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko dziekuje ze tu zajrzalas, tak milo mi sie zrobilo na sercu jak to przeczytalam :):) Zycze szczescia na nowej drodze zycia :**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje!!!!! nasz topik to "sluby czerwiec 2009" i powiem ci szczerze,że bardzo mi pomógł, mogłam spytać się o radę, podzielić się moimi pomysłami, wyżalić się....itp. mam nadzieję, że także spotkasz miłe "CZERWCÓWKI" co ja!!!!! a w wolnym czasie zapraszam do lekturki naszego topiku:D:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lady gaga
hej lasencje no został wam jescze ponad rok ale to bardzo szybko zleci, wiem że teraz sobie myślicie o jeszcze dużo czasu, ale załatwiając wszystko i prowadzac normalne życie to czas zleci jak diabli. ślub mam w lipcu i już wszystko załatwione a zaczynałam organizowac to wszystko w styczniu 2008 a tu prosze mamy koniec kwietnia 09 zaczynamy prosić gości na wesele i tylko patrzeć jak dni lecą!!! Również wam życzę wszystkiego najlepszego!!! Papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekokruszek1981
Dziewczyny, nie uważacie, że za szybko zaczęłyście przygotowania? My byliśmy w kościele - ksiądz powiedział, żeby przyjśc po wakacjach, bo za wcześnie, byliśmy w restauracji, terminy wolne, podróż poślubną to dopiero od stycznia można załatwiać.... nawet zaręczyn jeszcze nie było oficjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku, ja bardzo bym chciala poczekac z przygotowaniami, ale,niestety, sie nie da, bo juz wiele fotografow, kamerzystow,zespolow ma pozajmowane terminy na czerwiec 2010 roku. Ja jak na razie to zaklepany mam hotel i za dwa tygodnie jade podpisac z nimi umowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
No ja niestety żałuje ze nie zaczełam jeszcze wcześniej - dodam że ślub mamy w czercu 2010 a z salami mieliśmy ogromny problem, większość już z rezerwacjami na 2011. Zamówiliśmy w efekcie nową sale no i się martwie bo wiadomo nowa sala... brak opini... Ale te rezerwacje to też ... zalezy od miasta. W kosciele np. w naszym dniu sa już 4 śluby a przeciez wiadomo że większość jeszcze daty w kościele nie rezerwowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva84
Wiam Planuję ślub na 2010 r. Czy może ktoś zna jakiś fajny zespół z Koszalina lub okolic? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva84
Niestety jeszcze nic nie mamy zaplanowane. Na dniach chcemy zacząć wszystko ustalać, mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno:) Chcielibyśmy gdzieś na miejscu w Koszalinie, na jakieś 60 osób. A Wy macie już zespół? A może wiesz w jakim lokalu warto zrobic wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekokruszek1981
motylek_85 skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekokruszek1981
my nie robimy wesela, tylko kolacje na 20 osób w restauracji - wieć może dlatego ja nie widzę problemu - większość przygotowań odpada. Zresztą, z tego co zauważyłam, to tylko na wsiach się teraz wesela robi. Prawie nikomu z moich znajomych nie chcialoby sie wylozyc mega kasy na taka impre. Dziewczyny, powiedzcie mi lepiej gdzie wybieracie sie w podroz poslubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
puszekokruszek1981 - ja jestem z Katowic. Jeśli chodzi o podróż poślubną to my myślimy o Majorce lub Teneryfie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, my robimy wesele w Darlowie :) A jakiego rodzaju lokalu szukasz ? My kilka tygodni temu rozmawialismy o Meksyku, ale teraz moj narzeczonby kategorycznie odmawia zblizania sie do tych stron swiata przez najblizszych kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik....
Czesc dziewcznyny. Ja tez na czerwiec:) 1. Ania i Dominik 2. woj mazowieckie 3. oboje po 24 4. Jestesmy razem juz 4 lata 5. Poznalismy sie na studniówce, ja poszłam z kolegą który chodził do klasy z moim obecnym narzeczonym 6. Zareczyny odbyły sie po 3 latach bycia razem. Bylismy wtedy na wakacjach nad morzem i moj skarb oswiadczył mi sie na plazy, był zachód słonca, pieknie i romantycznie 7. 05.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×