Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda s00

Żal mi go. O co chodzi ?

Polecane posty

Gość adelajda s00

Witam, Mam bliskiego kolege. Przystojniak jakich mało. Od dwoch lat jest z kobieta starsza o 7 lat.Ładna, ale niska, ma swoje mieszkanie, podobno ma super prace, studia, zna jezyki. Ciagle slysze, ze jest bardzo inteligentna i ze super w lozku, bla bala Ale jakby nie bylo jest starsza od niego o 7 lat. On 25, ona 32 lata. Kolega nigdy nie nalezal do najwierniejszych, zawsze mial powodzenie u dziewczyn. I zastanawiam sie wciaz, jak ona to zrobila ? Z faceta uzaleznionego od panienek i co weekendowych imprez woli spedzac czas prawie tylko z nia. Z nasza paczka praktycznie sie juz nie spotyka. Co on w niej widzi ? Wiadomo, ze w tym wieku dziewczyny nie sa juz atrakcyjne, sa wyjatki, ona nim niby jest, ale juz to cialo to nie to samo, etc. Czy on sie wreszcie obudzi ? Niby mowi, ze ja kocha. Ostatnio rozmawialam z jego bliskim kolega i i rozmawiajac o ich relacji ten koles wyparowal do mnie : takich kobiet jak ona sie nie zdradza. Mnie to dziwi, przeciez ten zwiazek i tak jest bez przyszlosci. Co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mnie to dziwi, przeciez ten zwiazek i tak jest bez przyszlosci" bo...?? 7 lat roznicy to nie duzo....byl kiedys "babidamkiem" ,poznal obecna partnerke, zakochal sie w niej i.....i dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora...
Zazdrość przez ciebie przemawia, no bo jak inaczej to nazwać.... Jest dobrze, są szczęśliwi to czego węszysz w koło nich? Pewnie musiałabyś ją poznać żeby wiedzieć dlaczego tak jest a nie inaczej i czemu ty tego nie masz co o na ma. Widocznie nie chodzi tu o wiek ani o ciało tylko charakter i podejście do życia oraz związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajlanai
i co zazdrość cie bierze głupia tłusta paskudna żdziro ? myślisz że 30 latki to pasztety ? zdziwiłabyś sie bardzo, jak trenują fitness i mają pozycję zawodową to są piękne, szczupłe i bogate.A ciebie paskudo zazdrość zżera, wpierdalaj hamburgery i ucz się wieczorowo w podrzędnej szkole - nigdy nie dorównasz taki laskom, które są gwiazdami, megazgrabne. Możesz sobie tylko pomarzyć przeciętna ruro za takimi gwiazdami każdy facet będzie szalał, czy 20 czy 50 lat - zapamiętaj to sobie na zawsze pusta idiotko ,płytka i nie znająca świata i do tego gwiazdy jeżdżą super autami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego to niby ci jego zal? nikt go do niej nie przywiazal. to jego wolny wybor, mysle. to chyba raczej tobie zal, ze nie jestes na miejscu tej \"przestarej\" 32-letniej kobiety. widac, ze jeszcze bardzo malo wiesz o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
Obudzi się jak będzie miał 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
1. "Ładna, ale niska" - i co z tego że niska?... 2. "Wiadomo, ze w tym wieku dziewczyny nie sa juz atrakcyjne" - głupoty dziecko piszesz :) Poczekaj az sama bedziesz w tym wieku i przeczytaj sobie swoją herezję wtedy, zdziwisz się że mogłas tak głupio myśleć :) 3. "Ostatnio rozmawialam z jego bliskim kolega i i rozmawiajac o ich relacji ten koles wyparowal do mnie :"takich kobiet jak ona sie nie zdradza" - i co żal CI dupę ścisnął ze o Tobie tak nikt nie powie?... 4. "Mnie to dziwi, przeciez ten zwiazek i tak jest bez przyszlosci" - a niby dlaczego?... 5. "Co o tym sadzicie ?" - sądzimy że sama chciałaś go poderwać, a tu lipa i teraz Cię gorycz zeżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes glupia krowa
To wlasnie kobiety w tym wieku sa najpiekniejsze, madre i kobiece, wiedza czego chca i potrafia sprawic ze facet oszaleje na ich punkcie. Sama mam 29 lat, niedlugo 30 a dopiero teraz czuje sie naprawde atrakcyjna, pewna siebie nie tak jak mialam 18 lat glupia zakompleksiona gowniara. Kobieta jesli dba o siebie jest piekna w kazdym wieku, wiedz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Podpisuje się, kobiety w wieku 30 lat zaczynają dopiero być dojrzałe. I są coraz ładniejsze. Takie to dopiero potrafią człowiekowi zamotać w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahaha \" i niska\" dobre...ja mam 155cm i jakoś nie narzekam na brak zainteresowania...chyba faktycznie wkradło się trochę zazdrości co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzisz ...
nie tylko wygląd jest ważny kiedy się kocha ... wygląd zmienia się w zależnosci od lat i nie tylko u kobiet, meżczyźni równiez się zmieniają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi żal ciebie ...
z tego co piszesz wnioskuję, że masz naście wiosenek ... W zwimązku nie tylko wygląd się liczy ... o tym nalezy wiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwostan
o raju opis pasuje do opisu mojej siostry :P moze to ona ? :D tylko z tym ze nie jest ladna, ale jest cholernie piekna, ale to u nas rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gal La
No co ty cholernie piekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zwiazek jest bez przyszlosci - a zwiazki kobiet z facetami starszymi o 7 lat - nie? Kobiety mlodziej wygladaja niz rowniesnicy, bardziej dbaja o siebie. 7 lat roznicy to duzo, w kazda strone, ale zawsze lepiej niz kilkanascie... \"Wiadomo, ze w tym wieku dziewczyny nie sa juz atrakcyjne\" - atrakcyjnym mozna byc do poznej starosci, tyle, ze relatywnie do wieku. Zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwały się podstarzałe
30-sti które mąż zdradza z młodymi, pięknymi i zgrabnymi dwudziestkami :D Teraz żal wam dupe ściska stare spasione kurvy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwostan
Ano :) na zywo czasem Ja mozna ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....jgf
poleciał na KASKE ! kiedys i obecnie tez z reszta, to laski leecialy na starszych dzianych gosci, ale obecnie trend odwrocil sie i w druga strone... mlodzi kolesie, szczegolnie te przyslowiowe ciach, szukaja starszych, bogatych kobiet ! moich dwoch znajomych, tak zrobilo i na dodatek chajtneli sie z tymi babkami... oj, czasy sie zmienily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....jgf
ciacha - mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×