Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie bez barw

nie mam sily juz szukac pracy jestem zalamana

Polecane posty

Gość zycie bez barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie bez barw
:(:(:(:( jak wy sobie radzicie z nuda depresja i brakiem kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukam...szukam...i szukam...cała nadzieja w tym, że wraz z wiosną przybędzie ofert pracy, ale z drugiej strony ten kryzys sprawił, że przybyło bezrobotnych...więc trudniej będzie znaleźć pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie bez barw
ja szukam juz prawie rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpekkk
hej ja tez szukam juz 7 miesiecy, byly momenty ze nic mi sie nie chcialo, wstawac mi sie nie chcialo, dbac o siebie, cokolwiek, a to nawet malo powiedziane, chodziłam, zła, nerwowa, płakałam, w domu chyba powoli maja mnie dosc ale tak w sumie to jesli sie poddamy to co nam zostanie? kiedys wreszcie musi sie udac a w miedzyczasie nie wolno nam popadac w depresje bo wtedy to juz po wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaela
Ja szukam od lutego. Wysyłam CV i muszę powiedzieć, że trochę firm się odzywa. Chodzę na rozmowy, biorę też udział w konkursach do adm. publicznej, sądów itp, więc zawsze trzeba jakąś ustawę powtórzyć itp i tak czas mija. Ale niestety wszędzie ogromna konkurencja :( no i pracy jak nie ma tak nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfoijr49v
ja szukam od lutego tez stracilem prace przez glupote i chciwosc oinnych ludiz zarabialem .1500-1800zl teraz sobie mysle ale to duzo kasy i supw wyplata patrzac co sie dizeje do okola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfoijr49v
a rokita jakis czas mowil cos w stylu : kobiety powinny rodizc teraz w wieku 20-22 lat zeby powstrzymac spadek demografi.Hahah nie ma opcji znajde prace i panne to bedizemy sie bawic i kozystac z zycia bo jakim byl bym ojcem skazujac dizecko na zycie w takim beznadizejnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×