Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY TO DOBRY POMYSŁ

ZROBIĆ TAK????

Polecane posty

Gość CZY TO DOBRY POMYSŁ

Chcę zrobić pyszny obiad mojemu mężczyźnie i podrzucić mu do pracy:) Nigdy takich "spontanów" jak obiadek do pracy- mu nie robiłam... I tak się zastanawiam czy by się ucieszył. Dzwonił i biedaczek jest bardzo głodny i nawet nie ma czasu wyjść do sklepu po jakąkolwiek bułkę itd... Co o tym sądzicie??? Miła by to była niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwe
jasne że tak :) bedzie wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała panna
a ma swój gabinet ?....czy pracuje w większym gronie w jednej sali ? jeśli w większym gronie to zastanów się czy nie będzie mu z lekka głupio jak on będzie wcinał a inni będą patrzeć jak już zrób dobre kanapki i mu podrzuć a obiad zostaw w domu pamiętaj ze nadgorliwość czasem bywa gorsza od faszyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla faceta jedzenie zawsze jest miłą niespodzianka..a do tego jakaś fajna kelnereczka, która mu to podrzuci :P to już kompletnie zeświruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy od
miejsca, w którym pracuje i od kolegów, szefa....musisz brać wszystko pod uwagę.... a moze zapytaj czy Mu czegoś nie podrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TO DOBRY POMYSŁ
Pracuje w swoim zakładzie. Jest tam sam także z tym problemu nie ma:) Wiecie obiadków codziennie mu nie robię,bo nie mieszkamy jeszcze razem i po prostu nie ma jak:) A chcę zrobić coś miłego,ugasić Jego głoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze zrob mu mila niespodzianke (czyt. obiadek) do pracy, a niech sie inny gapia, a co.. :D:D Swietny pomysl, tym badziej, ze chlop glodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała panna
jak jest tam sam to inna sprawa ...rób ten obiad zamiast siedzieć na kafe i leć do ukochanego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TO DOBRY POMYSŁ
Zaraz się zabieram na 14.30 ma klienta także za jakieś 1,5 h dopiero mu dam ten pyszny obiadek;) Fajnie że napisałyście kobietki kochane!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyczny pomysł
wg ciebie on sobie nie poradzi z głodem ha ha ha dobrze, że ciebie ma bo tak pewnie by umarł z głodu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
ale zadzwon wczesniej, uprzedz ze bedziesz zebys nie zobaczyla czegos czego nie powinnas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie pytanko
nie sypiam z komiczne---------------------a to komiczne jeszcze wpada na forum?czy to takie echo po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×