Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja9090

Szybki ślub cywilny. podpowiedzcie jaki koszt

Polecane posty

Gość Alicja9090

jestem w 3 mies ciąży. chcemy z moim partnerem wziąć szybki i skromny ślub cywilny w ciągu najbliższych 3 miesiecy. własnie obliczam jaki byłby tego koszt na 35 osób.planujemy slub w usc pózniej obiad w restauracji- zupa i 2 ciepłe dania. byłabym wdzięczna gdyby ktos zerknął i mi podpowiedział. z tego co wypisałam wyszło tak strój młodego 350zł buty młodego 150zl sukienka młodej 200zł buty młodej+bielizna 200zł fryzjer darmowy makijaż 60zł zaproszenia 50zł bukiet+kwiatek we włosy 100zł ciasta i tort darmowy wódka 200zł obiad 50zł/ os= 1800 myślicie ze zmieścimy sie w 3,5 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
jeszcze koszty papierkowe 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulinka89.//.
mysle ze na 35 osób moze wyjśc koło 4 tys, troche zanizyłas koszty, ale zalezy z jakiego woj jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz rodzinę niepijącą czy jak :P 1,5 k to na sam alko licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodka master jajaj
200zł na wodke? Przeciez to nie 18nastka i nikt Ci wodki nie bedzie przynosil, na 35 osob to w sumie zdalo by sie 15 butelek 0,7, bo i tak pewnie ktos nie bedzie pil, albo dzieci i wtedy moze byc biba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
ale to nie bedzie zadne wesele, tylko obiad toast tort, zaraz drugie ciepłe danie i do domu. nie planujemy dłuzej niz 3-4 godz ale macie racje tej wódki to z 15 butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
oczywiście jeszcze obrączki ok tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zamierzam wziac slub cywil
obiad w restauracji, zadnych tanców i mam pytanie, na ile wczesniej trzeba szukac restauracji na przyjecie, jestem z miasta wojeowdzkiego ale mozna chyba by cos wynajac pod miastem myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kiecka moze byc
ciezko za 200zl, samochod, to jedziecie swoim? napojedo obiadu macie w cenie? ew. wizytowki na stol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
sukinke za 200 zł napewno znajde góra 250 u nas widziałam ładne nawet do 160zł. prosta jasna do kolana. zawiezie nas brat narzeczonego swoim samochodem dziewczyny ja jeszcze nawet nie chodziłam po lokalach i nie pytałam. mam zamiar zaczac od przyszłego tygodnia. ] tak poprostu zobiłam rozpiske zeby mniej wiecej zorietowac sie ile potrzebujemy pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie najwiekszy problem
jest z lokalem, u nas zeby wynajac sale to trzeba ze 2 lata wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kiecka moze byc
Alicja, ladna ta sukienka:-) jeszcze sobie przypomnialam - oplata w USC, tylko nie pmietam ile, ale na stronie usc mozna sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kiecka moze byc
dopytaj sie dokladnie w lokalu co jest w cenie, bo bywa, ze ciasta/napoje/alkohol i in. trzeba placic osobna, a gdzieniegdzie biora korkowe za alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
i cos takiego wlasnie chce skromną białą, oczywiście pasującą do figury bo nawet za te 3-4 mies brzuszek bedzie juz spory opłata u nas chyba 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
mysle ze za alkohol to napewno trzeba bedzie osobną. dlatego chyba lepiej kupis samemu alkohol napoje w jakiejs hurtowni to wyjdzie sporo taniej. a ciasta i tort upiecze nam moja siostra, specjalizuje sie w takich sprawach to sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kiecka moze byc
fajnie z Siostra, ze upiecze, alkohol tani jest tez w Makro:-) najwazniejsze papierki w USC (trzeba miec wyciag z aktu urodzen, chya, ze to ten sam USC), zeby ustalic termin plus zarezerwowac restauracje:-) reszte mozna zalatwiac w dalszej kolejnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9090
od przyszłego tygodnia musimy sie tym zająć. najbardziej boje sie ze nie znajdziemy lokalu, myslałam nawet zeby slub zrobic w piątek moze wtedy bedą wolniejsze terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie
akt urodzenia koszt 30 zł slub 70 zł.Chyba ze slub w miejscu urodzenia wtedy za akt nie płacisz nic.Wodka wyborowa 20zł 0,5 l soplica 17 ale nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie
ja mam slub jutro,ale z braku wolnych termonów wesele w sobote,wiec róznie bywa.Rezerwowałam pod koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ty masz internet
upiecze za darmo, ale produkty kosztują, sala też i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie
za salę sie nie płaci tylko za wyzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×