Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem gubie się

Dziewczyny doradzcie

Polecane posty

Gość nie wiem gubie się

Jak ja mam z nim postępować.. Jest strasznie dziwny, jak się spotykamy jest fajnie, jest milutki, zawsze jakoś miło płynie nam czas, stara się.. ale chodzi o to że potem potrafi milczeć kilka dni, przez ostatni czas to ja się pierwsza odzywałam.. a On odpisywał. Ale z drugiej strony kiedy ja nie piszę, to widzę u niego poprawę, mobilizuje się i zaczyna zabiegać bardziej. Już mam dość powoli, bo niby nie jesteśmy razem, ale spotykamy się, mówi że chce mieć dzieci ze mną i wogóle. Gubie się...nie jest mi dobrze, nie czuje wcale jego miłości:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gubie się
Potrafi mi dac cudownych kilka godzin, jest miły, słodki.. nie chce się rozstać ze mną.. a potem poprostu milczy.. Tzn ja przeważnie jakos odzywam się do niego, a po spotkaniu raczej on cos namarze, ale to takie dziwne wszystko.. czuje że wcale mnie nei kocha:(( Nie wiem, nie moge raczej liczyć na Niego, dziwnie się z tym czuje, inne dziewczyny chodza z facetami wszędzie , gdziekolwiek, widują się codziennie. A ja mam spotkania 2-3 w tygodniu, wieczorami.. i nic więcej. Irytuje mnie to bo tak naprawdę to niby spotykams ię z nim,a le jetsem sama. Każde samo żyje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gubie się
Proszę doradzcie.. jak postepować z nim:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gubie się
Ale ja go znam.. bo my bylismy razem 4lata, potem półroczna przerwa w ktorej nie mieliśmy nikogo, i on zaczął zabiegać.. Ale kurcze jakoś dizwnie teraz to okazuje.. a nie chce z nim gadać o tym , bo powie że się czepiam. Chociaż jak coś mu pocisnę to zawsze naprawia i potem juz inaczej się zachowuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×